Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Celebrity slaví na Den dětí: Pochlubily se Olga Menzelová, Ornella Koktová nebo Tomáš Klus

Mezinárodní den dětí u celebrit.
Zdroj: Se souhlasem O. Menzelová, S. Krainová, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Děti

Celebrity si Mezinárodní den dětí, který připadá na 1. června, užily na maximum. Na své sociální sítě přidaly fotografie a videa s ratolestmi a nechyběly ani dojemné popisky. Influencerka Ornella Koktová se například rozplývala nad tím, když našla všechny své tři děti v jedné posteli. A ratolesti na Instagramu ukázal i zpěvák Tomáš Klus.

Celebrity oslavují Mezinárodní den dětí ve velkém. Na své sociální sítě přidávají příspěvky s ratolestmi a rozplývají se nad nimi. Influencerka Ornella Koktová přidala na Instagram fotografii, na níž jsou její tři děti v jedné posteli, což influencerku dojalo. „Najít své děti na Den dětí pohromadě u Quentínka v posteli, to je prostě nejvíc. Miluju vás,“ napsala Ornella.

Agáta Hanychová také strávila den se svými dětmi Miou, Kryšpínem a nedávno narozenou Rozárkou, kterou má s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Na Den dětí plánovala Agáta živé vysílání s Ornellou, které se nakonec z organizačních důvodů posunulo na jiný den.

Roztomilé rodinné fotky

Příspěvek dětem věnoval na Instagramu také zpěvák Tomáš Klus, který má s Tamarou Klusovou hned tři ratolesti. Milé děti, přeji nám všem, abychom jako dospělí nikdy nezapomněli, že sem přicházíme všichni stejným způsobem, skrze lásku a jako její zpodobnění ve fyzické formě. Aby při pohledu na vás v nás láska vždy ožila a připomněla nám, že jsme vám dali život a vy nás učíte jej milovat. Aby všechno naše směřování vedlo ke šťastnému světu, který bude právě takový, budou-li šťastny všechny jeho děti. Všechno nejlepší všem dětem, minulým, současným i budoucím!“ napsal.

Modelka Simona Krainová se na sítích taktéž pochlubila synem. Přidala fotografii, na níž jsou spolu ve výtahu a připsala k tomu jednoduchý popisek: „Máma a syn“.

Roztomilý rodinný snímek sdílela taktéž vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi Olga Menzelová. Ta na Instagram dala vysmátou fotku se svými třemi dětmi a připsala: Krásný, šťastný a hlavně veselý den všem malým miláčkům přeje naše švihlá parta. Dítě do každé rodiny, štěstí na půl hodiny. Tedy, jak kdy...“

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy