Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Celebrity se zastávají pranýřované Meghan. Děkujeme ti za odvahu

Ženy sobě: O drsném rozhovoru Meghan promluvily Beyoncé i Clintonová
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
O čem se mluví
Všichni, kdo mají pusu, o tom mluví! Když Meghan (39) a Harry (36) šokovali svět svou drsnou zpovědí, rozdělil se svět na dva tábory. Výsledek? Lidé, kteří vypečenému párečku nevěří, přicházejí o zaměstnání, další hájí Meghan, co to dá.

"Děkuji Meghan za její odvahu a vedení lidu. Všichni se tebou cítíme posíleni a inspirováni," sdílela na svých webových stránkách americká zpěvačka Beyoncé (39). Popová hvězda se tak stala jednou z mnoha celebrit, které se k interview Meghan a Harryho vyjádřily. Tenhle rozhovor totiž nedal spát nikomu a každý, kdo měl oči a uši, na něj musel vyjádřit svůj názor.

V šokujícím interview manželé odtajnili, s čím se museli u dvora potýkat a jakých nepravostí byli svědky. Mimo jiné uvedli, že se k nim britská královská rodina chovala rasisticky. Meghan se od světových celebrit dočkala jak slov podpory, tak také útoků a nevěřícného krčení obočí.

"Krutost, se kterou se média pustila do Meghan, je prostě pobuřující," rozvášnila se bývalá kandidátka na prezidentku USA, Hillary Clinton (73). "A ta skutečnost, že nezískala větší podporu, ale bylo jí řečeno, ať to hodí za hlavu... takhle mladá žena prostě hlavu nesvěsila, protože tohle je rok 2021," kroutila nevěřícně hlavou rozhořčená politička.

"Meghan Markle, moje obětavá kamarádka, žije svůj život a jde příkladem. S empatií a soucitem. Každý den mě učí, co to je být skutečně ušlechtilá. Její slova ilustrují bolest i krutost, jež zažila. Z první ruky vím o sexismu a rasismu a média se nás snaží démonizovat," nechala se slyšet Meghanina velká přítelkyně a fanynka, slavná tenistka Serena Williams (39).

"To, že Harry způsobil tolik bolesti své babičce v době, kdy její manžel bojuje o život v nemocnici, je otřesné. Pokud jde o duševní zdraví, zdá se, že Meghan a Harry se starají jenom o sebe. Prohlásí, že někdo z rodiny je rasista, ale kdo, to neprozradí. To způsobí jenom to, že se teď budou lidi dívat na celou rodinu jako na rasisty. Meghan bych nevěřil ani předpověď počasí. Ten rozhovor byl absolutní zradou královny a celé královské rodiny. Tyhle odporné nesmysly bych očekával od Meghan, ale aby svoji rodinu podrazil Harry, je ostudné," nechal se slyšet známý moderátor Piers Morgan (55), který za svůj názor dostal vyhazov z ranní show Dobré ráno Británie.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy