Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Celebrity se z karantény chlubí snímky z dětství a mládí: Podívejte se na nejlepší z nich

Celebrity se z karantény chlubí snímky z dětství a mládí: Podívejte se na nejlepší z nich
Zdroj: archiv Lenky Krobotové, archiv Moniky Marešové, archiv Ewy Farny
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Pandemie koronaviru donutila spoustu lidí zůstat doma. Mezi nimi i slavné osobnosti, které aktuálně nemohou vystupovat v divadlech, pořádat koncerty nebo natáčet filmy. Tolik volného času zřejmě nikdo dlouho neměl a je tedy nejlepší doba si zavzpomínat u starých snímků. Proto vznikla výzva, díky které celebrity svým příznivcům ukazují, jak vypadaly v dobách svého dětství a mládí.

Během pobytu doma, který se odvíjí od omezení volného pohybu osob kvůli koronaviru, stíhají lidé i to, na co si jinak během roku čas neudělají. Kromě úklidu a jiných domácích povinností se jedná i o příjemné činnosti, jakými je například vzpomínání u fotek z minulosti.

Při prohlížení starých fotoalb lidé častokrát naleznou skutečné poklady. Nejen že se o ně chtějí podělit se světem, ale rovněž doufají, že i ostatní se jim pochlubí vzácnými vzpomínkami na okamžiky z dob minulých. Proto vznikla výzva, během níž celebrity vyzývají další slavné osobnosti, aby se o své vzpomínky podělily.

Ewa Farna, Dominik Feri, Lucie Bílá a další

Rozkošnými snímky z dětství či mládí se už stihla pochlubit spousta celebrit. Ať už jde o fotky z dob krátce po jejich narození, ze školy či z prvních akcí po nabytí slávy, rozhodně je na co koukat. Na nejlepší vzpomínky slavných se podívejte v galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy