Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Celebrity se vystavují nahé na sítích: 21 slavných krásek, které odhodily oblečení

Celebrity se vystavují nahé na sítích: 21 slavných krásek, které odhodily oblečení
Zdroj: archiv Paris Hilton
+ Dalších 19 fotografií
galerie
Mezi celebritami se najde spousta takových, které si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Pak jsou tu ale ještě ty, které by si fanoušky bez problémů pozvaly domů. Některé to dělají alespoň prostřednictvím fotek a ukazují, jak by to asi vypadalo, kdybyste s nimi byli například ve vaně.

Podmínkou pro slávu je i absence stydlivosti. Před kamerou a na červeném koberci se zkrátka nemůže procházet někdo, kdo se stydí. Některé slavné osobnosti si ale tuto zásadu vzaly k srdci až příliš a absolutně odhodily zábrany.

Pokud je ve světě celebrit někdo známý tím, že se na sociálních sítích téměř neustále vystavuje bez oblečení, jsou to ženy z rodiny Kardashian Jenner. Především Kim Kardashian neví, co je stud a ráda pózuje nahá. Pak jsou tu i celebrity, do kterých by nikdo neřekl, že se kdy ukáží tak, jak je bůh stvořil, jako například Selena Gomez

Podívejte se do galerie na slavné krásky, které rády vystavují své tělo fanouškům na odiv. U některých z nich je skutečně na co koukat a především pro pány se nepochybně jedná o pastvu pro oči. Která z nich se vám obnažená líbí nejvíc?

Související články

Další články