Když před nedávnem vyšlo najevo, že Jennifer Aniston vzala svého bývalého Brada Pitta na milost a začala s ním opět komunikovat, Angelina se asi rozhodla, že nezůstane pozadu.

Podle některých amerických médií je aktuálně v kontaktu s bývalým manželem Billym Bobem Thortonem. Ano, to je ten pološílený týpek, se kterým si u oltáře vyměnila ampulku s krví. A dokonce vyšlo najevo, že tihle dva spolu ve skutečnosti nikdy nepřestali mluvit. Thorton na Angelinu stále nemůže zapomenout. Tvrdí, že to tam stále je, stejně jako inkoust jeho tetování, které má s Angelinou společné. „Nikdy jsem si pro ni nepřipadal dost dobrý. Navíc nezapadám do světa nejobletovanějších celebrit, necítím se tam dobře,“ nechal se kdysi slyšet.

No, uvidíme, jestli se milý Bob dočká, situace zatím není příliš horká. Angie se plně soustřeďuje na svou rodinu a na charitu, zatímco se zbytek světa snaží vypátrat, kdo je její tajný milenec.

Po svém si podle všeho jde i Brad. Ten byl před pár dny viděn na charitativním večírku s Courtney Cox. Prý je velmi vděčný, že ho Jennifer vzala na milost a mohl se zpátky zapojit do jejího kruhu přátel. Nevíme, jak vy, ale mi jsme napnutí jak struny, jak tohle všechno dopadne.