Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Celebrity se rády vracejí ke svým ex! Mezi Angelinou a Billym Bobem Thortonem to zase jiskří!

Mohou se k sobě někdy vrátit?
Zdroj: archiv
+ Dalších 26 fotografií
Také se divíte, co je to mezi celebritami v poslední době za nový trend vracet se ke svým ex? My tedy jenom žasneme. Zatímco Jennifer Aniston opět přijala Brada Pitta zpátky do svého kruhu přátel, mezi Angelinou a bývalým manželem Billym Bobem Thortonem se děje to samé. Opravdu si myslí, že si těmito comebacky pomohou?

Když před nedávnem vyšlo najevo, že Jennifer Aniston vzala svého bývalého Brada Pitta na milost a začala s ním opět komunikovat, Angelina se asi rozhodla, že nezůstane pozadu.

Podle některých amerických médií je aktuálně v kontaktu s bývalým manželem Billym Bobem Thortonem. Ano, to je ten pološílený týpek, se kterým si u oltáře vyměnila ampulku s krví. A dokonce vyšlo najevo, že tihle dva spolu ve skutečnosti nikdy nepřestali mluvit. Thorton na Angelinu stále nemůže zapomenout. Tvrdí, že to tam stále je, stejně jako inkoust jeho tetování, které má s Angelinou společné. „Nikdy jsem si pro ni nepřipadal dost dobrý. Navíc nezapadám do světa nejobletovanějších celebrit, necítím se tam dobře,“ nechal se kdysi slyšet.

No, uvidíme, jestli se milý Bob dočká, situace zatím není příliš horká. Angie se plně soustřeďuje na svou rodinu a na charitu, zatímco se zbytek světa snaží vypátrat, kdo je její tajný milenec.

Po svém si podle všeho jde i Brad. Ten byl před pár dny viděn na charitativním večírku s Courtney Cox. Prý je velmi vděčný, že ho Jennifer vzala na milost a mohl se zpátky zapojit do jejího kruhu přátel. Nevíme, jak vy, ale mi jsme napnutí jak struny, jak tohle všechno dopadne.

Související články

Další články