Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Celebrity se loučí s létem: Podívejte se na 10 nejkrásnějších českých pozadí

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Kulatý zadeček bez známek celulitidy rozhodně nemají zadarmo. To, co je udržuje fit, je vyvážená strava a pravidelné cvičení. Právě díky tomu se tyhle dámy mohou na sociálních sítích chlubit žhavými fotografiemi v plavkách. Léto ale netrvá věčně a nezbývá nic jiného než schovat bikiny zpět do šuplíku a obléknout teplé oblečení.

Žádná celebrita si nenechá ujít poslední letní dovolenou ještě před tím, než dorazí chladné večery. Doposud tak měly poslední šanci ukázat své dokonalé pozadí ve stylových bikinách. A to si rozhodně nenechaly ujít.

Například Hana Reinders Mašlíková (38) se léta jen tak vzdát nechce a hrdě svůj pevný zadek vystavuje v bazénu i v září. "O víkendu a příští týden slibují vedra, já jsem připravená," sdělila Mašlíková u snímku, kde leží na nafukovacím krokodýlovi.

Nela Slováková (30) zatím také neplánuje uklidit své plavky. Místo na plážích bude akorát relaxovat v lázních. "Začíná období wellnessového válení," napsala Slováková ke žhavé fotografii, u níž se někteří svěřili, že by za Nelino pozadí dokonce vraždili.

Za svou postavu se rozhodně nemusí stydět ani Dominika Myslivcová (26). Ta si dokonalý zadek doslova vydřela. O to víc na sebe může být dnes pyšná a hrdě ho vystavovat na odiv. Přesvědčte se sami v galerii.

Související články

Další články