Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Celebrity prozradily, kdy prožily své poprvé: Některé byly ještě děti, jiné čekaly do svatby

Celebrity prozradily, kdy prožily své poprvé: Některé byly ještě děti, jiné čekaly do svatby
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Zatímco některé slavné osobnosti jsou známé tím, že je jejich intimní život divoký jako rozbouřené vody oceánů, jiné se naopak dlouho držely zpátky a takzvaný věneček si chránily téměř do třicítky. Spojuje je fakt, že se rozhodly o svém poprvé promluvit a u některých z nich jde o skutečně zajímavé vyprávění.

Spousta slavných osobností si své soukromí střeží jako oko v hlavě, jiné jsou naopak ochotné se podělit i o ty nejintimnější detaily ze svého života. Například svým fanouškům bez zábran povyprávějí i o svém poprvé.

Modelka Adriana Lima se o svou první sexuální zkušenost podělila proto, že chtěla své fanoušky inspirovat a dodat jim odvahu k čekání. Sama totiž o panenství přišla až ve 27 letech poté, co si vzala podnikatele jménem Marko Jarić. S ním se sice už rozvedla, ale je pyšná na to, že s intimnostmi počkala do svatby.

Další celebrity pak o svých prvních sexuálních zkušenostech hovoří čistě jako o zážitcích. Například Angelina Jolie se v minulosti svěřila s tím, že při svém poprvé ve 14 letech necítila žádné emoce, a proto, aby měla pocit, že je svému partnerovi blíž, vzala nůž a řízla ho.

Intimní tajemství

Ať už byly jejich důvody jakékoliv, celebrity se zkrátka rozhodly podělit o tajemství, které jiní lidé často neříkají ani všem svým přátelům. Kdo na první sex čekal a pečlivě si vybíral, s kým ho zažije a kdo na to naopak bezmyšlenkovitě vlítl? Na to se podívejte v galerii.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy