Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Celebrity pálí do zadluženého Soukupa: Po Hanychové si drsně rýpl i Vojnar. Jarinův pád na absolutní dno, říká moderátor

Petr Vojnar si ostře kopl do Jaromíra Soukupa: Jarinův pád na absolutní dno, říká herec
Zdroj: Renata Bušková/extra.cz
+ Dalších 5 fotografií

TV Barrandov, jejímž spolumajitelem je Jaromír Soukup, čelí v poslední době obřím finančním problémům. Záležitost došla až tak daleko, že v noci z pátku na sobotu bylo dokonce přerušeno vysílání televizní stanice v důsledku nezaplacených účtů za elektřinu. "Jarinův pád na absolutní dno naprosto po zásluze pokračuje," zareagoval na tyto problémy herec Petr Vojnar na svém Facebooku. Se Soukupem si nebral servítky. 

Když si herec a moderátor Petr Vojnar zapnul TV Barrandov, nestačil se divit. Na obrazovce se totiž místo programu vysílaly jen barevné pruhy s nápisem Skupina Barrandov a aktuálním časem. Vojnar nelenil a ihned na Facebooku sdílel svůj pohled na nefunkční stanici TV Barrandov, kterou má ve spoluvlastnictví zadlužený podnikatel Jaromír Soukup.


Soukupův pád na absolutní dno, zareagoval Vojnar

Podle informací eXtra.cz za vším stálo odpojení od elektřiny, ke kterému došlo z důvodu neplacení dluhů. "Jarinův pád na ABSOLUTNÍ DNO naprosto po zásluze pokračuje. Teď ještě totální osobnostní dehonestace v sobotu na Clash of the Stars 7. A co nejhůř, já tam u toho budu a naprosto dětinsky s popcornem na klíně si to budu užívat," uvedl jedovatě Vojnar ve svém příspěvku a se Soukupem si ani trochu nebral servítky. Nezapomněl ani zmínit blížící se Soukupův zápas na galavečeru organizace Clash of the Stars, který mnohým lidem připadá dost úsměvný.

Podnikateli a šéfovi TV Barrandov nejspíš Vojnar vrací úder poté, co si ho Soukup před nějakou dobou dobíral a ponižoval ho v jednom ze svých pořadů. Ještě před Vojnarem si pak do Soukupa rýpla i jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová"Dneska je možná největší sledovanost," smála se bývalá modelka.

Fakt, že za výpadkem stálo odpojení od elektřiny, Soukup ve vyjádření pro eXtra.cz popřel. "Krátkodobý výpadek technického charakteru. Vysílání se postupně rozbíhá a v tuto chvíli běží," komentoval podnikatel celou záležitost. Na následný dotaz, zda za výpadkem stojí dluhy a odpojení od proudu, reagoval stručně. "Bez komentáře. Vysílání běží a běžet bude. Technické problémy," uzavřel a opětovně promluvil o technických problémech. Jenže jak se zdá, majitel mlžil.

K přerušení vysílání došlo skutečně kvůli dluhům

Redakce eXtra.cz má totiž k dispozici vyjádření Andrey Geyer, výkonné ředitelky TVB, která důvod přerušení vysílání uvedla na pravou míru. "Elektřina byla odpojena v noci z pátku na sobotu po jednostranném kroku dodavatele. Ten koncem týdne oznámil, že při nezaplacení dlužné částky ve stanoveném termínu přeruší dodávky až o sobotní půlnoci. Mezitím jsme zprovoznili vlastní zdroje elektřiny a už v 10 hodin ráno TVB opět vysílala. Divákům se za technické komplikace omlouváme," sdělila. Nebylo to přitom poprvé, co se něco podobného stalo.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy