Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Celebrity oslavovaly Den otců: Která z nich se pochlubila nejkrásnější fotkou?

Zdroj: instagram
+ Dalších 31 fotografií
Galerie
Den otců se oslavuje 16. června a do blahopřání se zapojilo mnoho celebrit. Pomocí instagramových příspěvků vyjadřovala velká část vděk svým otcům, ale některé ženy pogratulovaly i svým manželům.

Proběhl Den otců, a to znamená velké množství oslav. Někdo tento svátek pojme v tichosti jen s osobním nebo písemným blahopřáním, jiní zase pořádají slavnostní večeře či obědy.

Jsou zde ale i tací, kteří k vyjádření vděku využili sociální sítě. Pro mnoho celebrit je to ideální způsob, jak vyjádřit lásku a poctu otcům v jejich rodině. David Beckham, Katy Perry nebo Katherine Schwarzenegger pověsili na sociální síť fotky svých otců a své z mládí jakožto blahopřání. Ke gratulacím se přidala i Kim Kardashian a Demi Lovato. Krásný Den otců poslala i Berenika Kohoutová, která vypadá naprosto totožně jako její tatínek. Mezi dalšími gratulanty byla i Madonna, Jasmina Alagič nebo Kristýna Leichtová.

Lásku a vděk manželům jakožto otcům jejich dětí vyjádřily na Instagramu třeba Jennifer Lopez, Christina Aguilera či Kylie Jenner. Ovšem nejkrásnější snímky pak sdílela celá královská rodina. Clarence House sdílel fotku, na které je královna Alžběta II. společně s manželem a dětmi, princeznou Annou a princem Charlesem. K ním se přidal kensingtonroyal i sussexroyal, jež jednoznačně uveřejnily ten nejkrásnější snímek, a to malého Archieho. Podívejte se do fotogalerie na rozkošné tatínkovské fotky.

Související články

Další články