Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Celebrity neodkládají plavky ani po létě: Otužování je v koronakrizi nová oblíbená aktivita

Celebrity neodkládají plavky ani po létě: Otužování je v koronakrizi nová oblíbená aktivita
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
otužilci
V době koronavirové krize se počet volnočasových aktivit kvůli vládním nařízením velmi snížil. Lidé tak jsou více kreativní a hledají si náhradní činnosti, kterými se zabavují. Tyhle celebrity to vymyslely nejlépe, nejen že se na nějakou dobu zabaví, ale také má jejich aktivita blahodárný účinek na jejich zdraví. Řeč je o otužování, kterému propadlo i mnoho známých osobností.

Chladné počasí v kombinaci s koupání v ledové vodě? Pro někoho nejděsivější noční můra, pro jiné skvělé odreagování, a to navíc za vidinou posílení imunity.

Otužování se stává rok od roku oblíbenější činností. Otužovat se člověk může mnoha způsoby, někdo dává přednost spíše ledovým sprchám či koupeli ve vaně a jiní odvážlivci se nebojí skočit do ledového rybníka, který mají za domem.

Otužování má pro zdraví člověka mnoho benefitů. Posiluje imunitní systém celého těla, také posiluje kardiovaskulární systém, zpevňuje tělo, snižuje krevní tlak, léčí nechutenství a dokonce zoceluje i ducha.

Díky sociálním sítím se tahle aktivita dostává do povědomí více a více lidí. Mnoho celebrit mu už propadlo a své zkušenosti a výsledky sdílí se svými fanoušky.

Tyhle celebrity neodložily plavky ani po létě

Otužování propadlo mnoho známých tváří, mezi největší propagátory této aktivity patří například modelka Lucie Křížková, která se v ledové vodě koupe i v sudu na dešťovou vodu. "Když vás to chytne, tak vás to jen tak nepustí," napsala k otužování.

Mezi další krásky, které otužování bezmezně propadly, patří i Eva Decastelo (42) a svou sexy postavičku v plavkách sdílí z ledové vody se svými fanoušky. "Otužování podporuje imunitu a je to zdarma. Tohle má smysl, obzvlášť v téhle době. A ještě jsou z toho super fotky, tak snad vydržím," napsala Eva k příspěvku na sociálních sítích.

Eva svou vůlí v otužování inspirovala zpěváka Milana Peroutku, kterému se do ledové vody ze začátku moc nechtělo. "Děkuji Evě, že mě onehdá po natáčení vzala, a zatímco minule jsem ji většinu otužovacího času zahanbeně pozoroval ze břehu, příště jí hodlám ukázat, kudy po řece do zoologický," napsal Milan k příspěvku, kde ukázal i svou vymakanou postavu v plavkách.

Do otužování za účelem posílení imunity se také pustila modelka Denisa Dvořáková, sexy zpěvačka Barbora Mottlová, herec a zpěvák Roman Vojtek nebo rapper Rytmus (43). "Chorobám šanci nedáme," napsal k jednomu z příspěvků.

Z téhle galerie vám bude zima. Podívejte se, jak to celebritám sluší v plavkách i po létě.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy