Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Celebrity nemohou unést sebevraždu pěveckého kolegy! Byl to jeden z nejhodnějších mužů, říkají o něm

+ Dalších 23 fotografií
Hudební svět zasáhla ztráta jednoho z nejlepších hudebníků světové scény Chesera Bedinngtona z kapely Linkin Park. Nejen fanoušci truchlí na svých sociálních sítích a nemohou se smířit se ztrátou svého idola. Celebrity okamžitě začaly vyjadřovat smutek na svých sociálních sítích. Na slavného hudebníka pějí jenom chválu.

„Úplně mi to zlomilo srdce! Je mi líto rodiny a přátel. Chester byl jeden z nejhodnějších lidí, jaké jsem ve své show měl,bude tu strašně chybět,“ nechal se slyšet moderátor a bavič Jimmy Kimmel.

„Nemám vůbec slov, úplně mi to zlomilo srdce,“ napsal frontman skupiny Imagine Dragons.

„Jsem v šoku a mám zlomené srdce, ale ano, je to pravda. Oficiální prohlášení vyjde hned, jak nějaké bude,“ napsal kolega s kapely a jeden z nejbližších přátel Mike Shinoda.

„Chester měl šest dětí! Pokud si někdo myslíte, že svět bude lepší bez vás, tak se strašně mýlíte a najděte si pomoc, prosím,“ nemohl uvěřit zprávám frontman skupiny OneRepublic.

„Jsem úplně vyřízený, neumím si představit, co prožívá jeho rodina a přátelé. Modlím se za ně! Je to opravdu tragická ztráta,“ napsal populární radiový moderátor a kamarád Ryan Seacrest.

Dalších fotek a vlídných slov na sociálních sítích přibývá. Bolest nad ztrátou je opravdu silná.

Související články

Další články