Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Celebrity na Prague Fashion Week: Marešovi středem pozornosti a vysmátý Pavol Habera

Celebrity na Prague Fashion Week: Marešovi středem pozornosti a vysmátý Pavol Habera
Zdroj: Instagram/Pavol Habera
+ Dalších 6 fotografií
fashion week
Na největší módní akci v České republice netrpělivě čekala řada lidí. Mercedes-Benz Prague Fashion Week je již od soboty v plném proudu. Nejrůznější módní přehlídky si nemohou nechat ujít ani slavné osobnosti. Podívejte se, jak to letos celebritám slušelo.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2020 začal již v sobotu 5. září. Ten za tu dobu navštívila řada celebrit a módních ikon. Pokochat se ikonickými kousky mohly například od Jana Cerneho, Daniely Peškové a Denisy Dovala nebo od Michaela Kovacika a Terezy Vu. Novou kolekci představil také Zoltán Tóth ve spolupráci s Levis.

Každoročně známé osobnosti vytáhnou ze svého šatníku ty nejlepší kousky, které vlastní. Kromě stylového outfitu ale nezapomínají ani na bezchybný make-up. Na téhle světoznámé akci záleží na první dojem a slavné tváře si nemohou dovolit dorazit na přehlídku neupravené.

Na Fashion Week samozřejmě nemohli chybět Monika (39) a Leoš Marešovi (44), kteří byli středem pozornosti. Společně dorazili i modelka Daniela Peštová a její partner Pavol Habera (58).

Na akci přišla i vždy dobře vypadající Gabriela Partyšová (42). Ta ctila, že v jednoduchosti je síla a dorazila v tmavě modrých šatech jednoduchého střihu.

Letos byla módní událost v nezvyklém duchu. Při příchodu totiž musela být z důvodu koronavirové pandemie měřena teplota a návštěvníci museli mít roušku. Ani to však lidem nezabránilo dorazit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy