Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Celebrity na červeném koberci: Která přišla jako hastroš a která polonahá?

Holky se zase vyhastrošily.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Předávání hereckých cen se konalo včera v Los Angeles. Originální název zní Screen Actors Guild Awards a na 24. ročníku se to jen hemžilo filmovými a seriálovými hvězdami. Nás nejvíce zajímalo, kdo se na nóbl ceremonii oblékl jako strašák do zelí. Vybírat bylo skutečně z čeho. Tady jsou ty nejhorší modely.

Ceremonie, při které se předávají herecké ceny je vždycky plná strašáků. Tentokrát to nevychytala „zoufalá manželka“ Felicity Huffman, které sametové šaty příliš neprospěly. Výstřih měla až k pasu a přiznejme si, že se to k jejímu věku už moc nehodí. Abbie Cornish, která teď září v oceňovaném filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem, se na červeném koberci ukázala v noční košili. Asi si myslela, že se to teď nosí. Šaty s příšernou aplikací na boku si omylem vzala Amanda Brugel. Sako raději nebudeme komentovat.

Jackie Cruz přišla jako plyšák. Její střapatý oděv doslova zastínil všechny v okolí. Za svoje prsa se zřejmě nestydí, jelikož jí z jejího modelu koukala. Niecy Nash, kterou mohou čeští diváci znát z filmu Zmenšování, se toho nebojí a svými prsy na sebe strhla veškerou pozornost. Příklad si z ní zřejmě vzala Halle Berry. K výstřihu však přidala ještě prapodivné závojíčky. Byly časy, kdy vypadala rozhodně lépe. Jako prvotřídní hastroš se ukázala Molly Sims, jejíž modrý hábit vůbec nikdo nepochopil. Příště trochu vkusu, dámy!

Související články

Další články