Letošní trendy na jaro jsou plné barev, třpytek, lesků a duhových barviček. Rapperka Sharlota nebo první česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) si oblíbily v poslední době nošení barevných paruk. Šarlota Frantinová je navíc takový barevný chameleon, kterého nejde přehlédnout.

V pastelových barvách a třpytkách se také našla budoucí nevěsta Nikol Moravcová (30). A možná právě proto si vybrala jako svoji dvorní vizážistku Elenu Pinzari, která bude Nikol líčit také na svatbě. Nikol trvalo hrozně dlouhou dobu, než potkala toho pravého.

Ještě před několika lety měla naprosto nereálné a infantilní požadavky na svého budoucího manžela. S příchodem třicítky ale zjistila, že nejlépe jí stejně bude po boku normálního a milujícího chlapa. A tak si ho Nikol našla na Tinderu a zanedlouho bude veselka.

Všichni jsou zvědaví na to, jak bude svatba vypadat. Ale vzhledem k tomu, že Nikol miluje barvy a vybrala si na líčení Elenu, tak to bude něco decentně divokého. Elena je vizážistka s naprosto neotřelým stylem, které pod rukou prošly celebrity jako Eva Decastelo (39), Victoria Velvet, Michaela Štoudková, Zorka Hejdová nebo Natálie Kotková.