Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Celebrity mají v trendech na jarní líčení jasno: Která kráska se nechá takhle zmalovat na vlastní svatbu?

Její práce je úžasná!
+ Dalších 7 fotografií
Jaro je v plném proudu a zejména některé ženy nezajímá nic jiného než nové jarní trendy, ať už jde o módu, nebo líčení. Přesně takové počasí je navíc jako zrozené k svatbě, takže není divu, že většina českých celebrit se bere v tomto období. Jedna z nich dlouhá léta čekala na toho pravého, ale zaopatření pánové se nějak nehrnuli. Nakonec se spokojila s normálním klukem, kterého potkala na Tinderu. Už víte, o koho jde?

Letošní trendy na jaro jsou plné barev, třpytek, lesků a duhových barviček. Rapperka Sharlota nebo první česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) si oblíbily v poslední době nošení barevných paruk. Šarlota Frantinová je navíc takový barevný chameleon, kterého nejde přehlédnout.

V pastelových barvách a třpytkách se také našla budoucí nevěsta Nikol Moravcová (30). A možná právě proto si vybrala jako svoji dvorní vizážistku Elenu Pinzari, která bude Nikol líčit také na svatbě. Nikol trvalo hrozně dlouhou dobu, než potkala toho pravého.

Ještě před několika lety měla naprosto nereálné a infantilní požadavky na svého budoucího manžela. S příchodem třicítky ale zjistila, že nejlépe jí stejně bude po boku normálního a milujícího chlapa. A tak si ho Nikol našla na Tinderu a zanedlouho bude veselka.

Všichni jsou zvědaví na to, jak bude svatba vypadat. Ale vzhledem k tomu, že Nikol miluje barvy a vybrala si na líčení Elenu, tak to bude něco decentně divokého. Elena je vizážistka s naprosto neotřelým stylem, které pod rukou prošly celebrity jako Eva Decastelo (39), Victoria Velvet, Michaela Štoudková, Zorka Hejdová nebo Natálie Kotková.

Mohlo by vás zajímat

Další články