Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Celebrity, co prodávají erotické hračky: Kupte si anální relaxér či vaginální vejce

Celebrity, co prodávají erotické hračky: Kupte si anální relaxér či vaginální vejce
Zdroj: Archiv Rihanna a archiv Lady Gaga
+ Další fotografie
Sex

Anální relaxéry, poševní vejce a svíčky, co voní po vagině. To všechno nabízejí světové celebrity, které se živí třeba kromě zpěvu anebo herectví také prodejem erotiky. Tak se pořádně nadechněte a připravte si peněženku!

Vaginální vajíčka a anální relaxéry

Herečka Gwyneth Paltrow (48) má vlastní značku Goop, která se mimo jiné zaměřuje i na prodeje nejrůznějších erotických hraček a pomůcek. Gwyneth na svých stránkách nabízí třeba speciální vibrátory, svíčky, co voní jako vagina, anebo třeba také vajíčka, která se zavádí přímo do pochvy.

Americká modelka Coco Austin (42) zase pod značkou Cocolicious prodává nejrůznější masážní erotické přístroje, voňavé olejíčky a dokonce třeba také anální relaxér. Ten prohřeje a uvolní svaly v zadečku, čímž umožní lepší přístup během análního styku.

Kondomy s tváří zpěvačky

Zpěvačka Kesha (34) vydala kondomy, které zdobila přímo její tvář. Sebevědomí rebelce rozhodně nechybí. "Když se vám kondom protrhne, svoje děcko budete muset pojmenovat po mně," zažertovala.

Kondomy s oblibou propagovala také popová diva Lady Gaga (35), která pomohla vytvořit designovou kolekci pánské ochrany s růžovým a zeleným potiskem a zvířecími vzory. "Je to móda," dodala. Zpěvačka se mimo jiné nijak netají ani láskou ke svému růžovému vibrátoru, který jí věnovaly tanečnice, když byla zrovna singl.

Erotické hračky s oblibou nakupuje také zpěvačka Rihanna (33). Ta sází na malé vibrátory, které zároveň dráždí kromě pochvy také klitoris. Rihanna si kromě toho zamilovala třeba také pouta, vonné svíčky a erotické spodní prádlo, které i sama prodává.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy