Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Celebrity a pražský týden módy: NEJHNUSNĚJŠÍ módní kreace na světě?

Tak tohle se dámám moc nepovedlo…
+ Další 3 fotografie
Pražský týden módy je v plném proudu. Jasně, všichni jsme si mysleli, že na takovou akci budou hosté nosit jen to nejlepší, co mají ve skříni. Opak je bohužel pravdou!

Obludárium města pražského, asi těmito slovy se dá popsat týden módy, který momentálně probíhá. O přehlídkách raději mluvit nebudeme, bereme je tak, že jde o jakési umění, které se v životě nedá nosit. Zkrátka jedna přehlídka za druhou je prezentace určitého druhu umění a je jedno, zda je oděv z plastu, skla či hedvábí.

Bohužel, co je obludné, jsou modely, ve kterých dorazily známé osobnosti. Snad tím nejhůře oblečeným člověkem se stala blogerka Nikol Moravcová (29). Jindy holka s dokonalým oblečením přišla jako členka nějakého pouličního gangu z 80. let. Opravdu to nebyl moc pěkný pohled. Víte, jak si u některých svých fotek v duchu říkáte – to bude ale trapné, až se na to koukneme za deset let. Tak u Nikol je to trapné už teď. Jaká to škoda…

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová přišla elegantně vyladěná. Bohužel její make-up vypadal jako z filmu Strážce hrobky a její klobouk vypadal, jako kdyby si ho vyrobila sama po zavíračce u manžela na veterině. Jasně, tohle je už hodně černý humor, ale neříkejte, že vám ten klobouk nepřipomíná useknutou kočičí lebku… Tohle nám, Kairo, už nedělej, teď budeme měsíc muset spát při rozsvícené lampičce!

Česká Miss World 2016 Natálie Kotková také zrovna nepřišla v tom nejlepším ohozu. Její kšiltovka jí maskovala skoro celou tvář, vypadala strašně a nápis NY měl jako znamenat, že holka byla v New Yorku? Na jiný důvod, proč si takovou ohavnost vzala na hlavu, přijít nemůžeme…

Modelka Aneta Vignerová vypadala také hrůzostrašně. Nicméně se dnes Anety musíme zastat, protože takto ji zřídili na přehlídku Michaela Kováčika vizážisté. Tudíž Anetě museli zaplatit, aby se takto nechala zohavit. Tímto ji omlouváme, ale nejsme si jisti, zda to za ty prachy stálo.

Moderátorka a intelektuálka první třídy Emma Smetana (29) rovněž navštívila jednu z přehlídek na letošním týdnu módy. Venku sice bylo dobrých 14–15 stupňů nad nulou, ale to Emmu neodradilo od toho, aby si na hlavu narazila tlustý šedý kulich, který vypadal jako zdechlina tučné krysy. Zbytek outfitu měla pěkný, ale ten kulich? Proboha proč? Vedle Emmy stála její kamarádka a blogerka Ina Tina. Ta je podivínem už od přírody, a tak nikoho nepřekvapilo, že přišla v dosti komplikovaném účesu. Velkým šokem bylo spíš to, že zbytek její módní kreace byl kupodivu totálně všední a nudný.

Na závěr vás ale potěšíme. V sále se totiž objevila jedna, slovem JEDNA, osoba, která byla krásně oblečená a z toho obludária okolo v šoku. Topmodelka Karolína Kurková (33) dorazila v krásných svěžích šatech s našitými pusinkami a modrou sukničkou. Jistě, určitá extravagance tu je, ale i přesto vypadala zkrátka nejlíp!

Mohlo by vás zajímat

Další články