Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Celebrity a jejich podivné fobie: Kdo se bojí motýlů a kdo zase otáčivých dveří?

Tyto celebrity trpí velmi zvláštními fobiemi!
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Podivné fobie

Trpět fobií není nic nezvyklého, a proto se alespoň s nějakým strachem potýká každý z nás. Ani celebrity nejsou výjimkou a některé mají opravdu bizarní fobie, o nichž mnozí nemají ani ponětí. Které osobnosti se bojí třeba balonků, motýlů nebo otáčivých dveří?

Nicole Kidman (54)

Herečka Nicole Kidman má zřejmě jednu z nejpodivnějších fobií. Bojí se totiž motýlů! Pokud by ji někdo zavřel do místnosti s těmito jemnými létajícími tvory, začala by zmateně pobíhat a křičet.

Jennifer Aniston (52)

Herečka Jennifer Aniston má neskutečný strach z létání. Tento strach jí však značně komplikuje práci, protože kvůli filmovým premiérám i natáčení musí absolvovat cestu letadlem poměrně často. „Jednou jsem měla opravdu špatný let, kdy jsme vletěli do bouřky. Bylo to mezi Torontem a New Yorkem. A místo toho, aby let trval hodinu, letěli jsme dvě hodiny. Vždy, když jsem viděla zemi, říkala jsem si: Stačí jen přistát! Už být dole! Klidně i na dálnici,” prozradila v jednom z dřívějších rozhovorů.

Matthew McConaughey (51)

Charismatický herec Matthew McConaughey trpí velmi zvláštní fobií. Má totiž úzkost a paniku z otáčivých dveří. Pokud před ně tedy oscarového herce někdo postaví, není téměř schopný jimi projít.

Oprah Winfrey (67)

Zřejmě nejznámější moderátorka na světě Oprah Winfrey má také strach z věci, která je pro většinu lidí úplně normální. Bojí se balonků. „Spousta lidí to neví, ale opravdu nemám ráda balonky. Nemám je ráda, protože mi připomínají střelbu. Možná jsem někde v mém životě nebo v dětství měla do činění se střelbou,“ prozradila jednou Oprah.

David Beckham (46)

Asi by to do bývalé fotbalové hvězdy Davida Beckhama málokdo řekl, ale je posedlý úklidem. Domov Beckhamových tak musí být opravdu ten nejčistší a nejorganizovanější. Manželka Victoria Beckham (47) v jednom z dávných rozhovorů řekla: „Vše se musí v domě shodovat. Pokud jsou tam tři plechovky dietní coly, raději jednu vyhodí pryč, než aby to bylo nevyrovnané.”

Harrison Ford (79)

Legendární herec Harrison Ford, který si zahrál třeba ve Hvězdných válkách nebo v Indianu Jonesovi, se bojí veřejně mluvit. Něco takového by málokdo čekal. Tento strach přiznal herec v roce 2000, kdy přebíral Cenu Amerického filmového institutu za celoživotní dílo.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy