Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Celebritky házely na Facebook jednu fotku za druhou! Královnou horkého víkendu je ale Vereška ve vrtulníku!

Verešová vzala děti do vrtulníku.
+ Další 4 fotografie
Tohle byl vtipný víkend. Celebrity házely na Instagram a Facebook jednu fotku za druhou. Ukazovaly, jak se paří v Karlových Varech na filmovém festivalu nebo jak se chladí u vody. No a pak přijde Andrea Verešová, ukáže děti, naloží je do vrtulníku a všem tak vzkáže, že ona je fakt někde jinde.

Kdo byl o víkendu na netu a sledoval sociální sítě, tak viděl všude nahá těla u vody nebo zpocená těla v Karlových Varech. Kdo si neužíval vodu, ten se pekl někde na kolonádě a zkoušel ulovit fotku s nějakou VIP.

Některé celebritky neodolaly a pochlubily se, že ten jejich život je fakt super. Moc se nám líbí fotky naší brněnské zpravodajky Nely Slovákové. Je dobře, když má hezká holka hezké kámošky.

Kus svého těla také ukázala mladší sestra Ornelly Koktové. Ta ale svoje balony na Facebooku vyvaluje každý den. Ať venku praží slunce nebo padají kroupy.

To Ornella ukázala své dva chlapy v bazénku. Pepík i Quentin si užívali rodinnou pohodičku.

Sámer Issa poslal několik pozdravů od vody a počítal lajky. To ale počítal každý, že?

Ale královnou víkendu je Andrea Verešová (35). V pátek stihla Vary, pak si dala koupačku a nakonec naložila své děti do vrtulníku a udělala velké papá všem těm, co si na skutečné celebrity jen hrají…

Mohlo by vás zajímat

Další články