Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Celé je to nahrané, jen se snažíte zvýšit si popularitu! Lidé nevěří Daře a Rytmusovi ani slovo!

+ Dalších 13 fotografií
Rytmus (41) se chová, jako by pro něj Dara Rolins (45) nikdy neexistovala. Kdysi zamilovaný páreček by dnes slavil osmé výročí. Zpěvačka si ho připomněla dojemnou fotkou a vzkazem. Na to má rapper, který už půl roku randí s moderátorkou Jasminou Alagič (29), jasnou odpověď: Jsi nemocná! Nech nás být a žij svůj život! Fanoušci jim ale tuhle eskapádu přestávají věřit.

Rytmus smazal všechny důkazy o letech společného života s Darou Rolins. Je jen on a Jasmina Alagič a přes to nejede vlak. A na tohle právě Dara reagovala včera, přesně v den, kdy by měli osmé výročí.

Zasáhlo ji, že Patrik odstranil písničku 8. október, která byla věnovaná jí. „8. október byl, je a vždy bude. A i když jsou karty dnes rozdané jinak, tak vím, že tomuto dni a písničce věnuji zvýšenou pozornost,“ píše.

To Rytmuse vytočilo a napsal reakci, kterou nikdo nečekal: „Daro, k čemu to je? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. V lednu jsme se rozešli a je říjen. To je devět měsíců! Dopřej nám štěstí, stejně jako i my ho dopřejeme tobě, a nevracej se do minulosti. Co od nás chceš? To si máme každý rok pouštět písničku 8. október a prohlížet si naše společné fotografie? Nevěřím, že bys tohle dělala, kdybys měla nového partnera. Je to choré! K čemu ta fotografie s malou Lolou? Jaký je tvůj cíl? Proč hraješ na city osamělým matkám? Vždyť si žijme naše krásné životy a neřešme něco, co už není. Přeji ti lásku a pokoj."

Tohle divadlo je poněkud zvláštní, jelikož oběma je přes čtyřicet let a své problémy by možná měli řešit jinak než přes Instagram, před zraky veřejnosti a fanoušků. Lidé dokonce začali pochybovat o tom, jestli je tahle instagramová válka reálná. Mnoho z nich si totiž myslí, že se jedná o dobře promyšlený marketingový tah, a to z důvodu, aby se jim zvedla popularita a následně i cena.

Čím víc se o nich totiž píše, diskutuje na Instagramu nebo v jiných diskuzních fórech, tím víc slávy a peněz se jim v konečném důsledku přinese. Fanoušci a sledující totiž nemůžou uvěřit, že by se dva dospělí lidé opravdu veřejně uráželi, mazali fotografie, písně nebo naopak zveřejňovali staré společné fotografie a vzpomínali na něco, co je dávno pasé.

Jaký máte na celou kauzu názor vy? Opravdu je Daře líto, co předvádí Rytmus, a on má potřebu se hrubě navážet do své expartnerky? Nebo je to opravdu jen dobře promyšlený marketingový plán?

Mohlo by vás zajímat

Další články