Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Celé Česko vyděsila zpráva o kolapsu Jiřího Menzela (79): Tohle legendárnímu režisérovi vzkazujete!

Celý národ mu drží palce.
Zdroj: csfd.cz
+ Další 2 fotografie
Celé Česko zasáhla zpráva o oskarovém režisérovi Jiřím Menzelovi (79). Celý národ upíná zrak k Ústřední vojenské nemocnici, kde se Menzel nachází v kritickém stavu. Toto jsou vzkazy, které posílají jeho fanoušci.

Podle informací TV Nova se Jiří Menzel nachází v kritickém stavu v pražských Střešovicích. Údajně musel kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu podstoupit několikahodinovou náročnou operaci. Známý český režisér je znám svou tvorbou a celý národ miluje jeho filmy.

Paní Helena nám napsala: „Držíme palce s celou rodinou vám i vaší ženě, Ostře sledované vlaky stejně nikdy nic nepřekoná,“ řekla fanynka Menzela.

Hlášky z jeho filmů jsou natolik legendární, že si je citujeme už několik let. Menzel tvoří totiž už od 70. let minulého století. Mezi jeho nejznámější filmy patří Postřižiny, Ostře sledované vlaky, Skřivánci na niti nebo také Slavnosti sněženek.

Tohle nám napsal fanoušek Jan: „Jsem váš obdivovatel. Na vaše filmy podle předlohy pana Hrabala koukáme celá rodina. Držte se a přejeme brzké zdravení.“

„Zpráva nás s manželkou dost překvapila. Jsme už v důchodu a vaše filmy milujeme už od Ostře sledovaných vlaků. Zánět mozkových blan je zákeřná záležitost, ale věříme, že se z toho dostanete,“ napsal fanoušek Karel.

My se k fanouškům připojujeme a přejeme hodně štěstí a brzké uzdravení.

Související články

Další články