Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Celé Česko v slzách: Zemřelo policejní štěňátko Ozzy ze Snídaně s Novou

Zdroj: facebook
+ Dalších 6 fotografií
Smutná zpráva
Policie České republiky přišla s velmi smutnou zprávou. V pondělí zemřelo roztomilé policejní štěně Ozzy, které si mimo jiné oblíbila i spousta diváků televize Nova. Několikrát se totiž objevilo ve vysílání snídaně s Novou. Ozzy se měl v budoucnu stát policejním psem, k tomu už bohužel nedojde.

Sociálními sítěmi otřásla tragická zpráva o smrti psíka Ozzyho, který zemřel v pondělí. Přivolaný veterinář se snažil štěně oživit, bohužel bez úspěchu. Snídaňové štěně Ozzy okouzlilo národ svou roztomilostí a hravostí. Slavné štěně německého ovčáka se už dokonce připravovalo na práci policejního psa. Ozzymu se stalo osudné jídlo. Vdechl ho a tím se udusil.

„Bohužel nepomohl ani okamžitý zásah psovoda, ani veterináře, kteří se ze všech sil snažili zvrátit nemožné,“ oznámila smutnou novinu mluvčí policejního prezidia Eva Kropáčová. Tímto bychom chtěli vyjádřit podporu policistovi Standovi, který byl s Ozzym do jeho poslední chvíle a ztrátu svého parťáka nese velmi těžko. Jsou okamžiky v životě každého z nás, kterým nelze zabránit a tohle je jeden z nich.

I přestože nás Ozzy opustil, doufáme, že nám podpora vás všech pomůže překonat tuto ztrátu a najdeme způsob, jak s projektem Snídaňové štěně pokračovat, "dodala Kropáčová.

Související články

Další články