Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Celé Česko v slzách: Nejvtipnější účet na Facebooku skončil, falešný Ovčáček to zabalil

Falešný Ovčáček už neřekne ani jeden fór.
+ Další 3 fotografie
Ano, je to tak. Česká republika usedavě pláče. Proč? Důvod je jednoduchý. Jeden z nejvtipnějších facebookových profilů byl zablokován. Jedná se o účet falešného mluvčího prezidenta republiky Jiřího Ovčáčka (39). Všichni doufají, že se jedná jen o dočasné zablokování a satirické fórky z úst své "ovce" v budoucnu ještě uslyší, ale zdá se, že jde o definitivní konec.

Falešný Jiří Ovčáček se ničeho nebál. Satirické vtipy sypal jeden za druhým. Možná, že byly občas příliš přes čáru, jak jinak si vysvětlit, že musel skončit.

„Dnes je smutný den. Satirická stránka falešného Jiřího Ovčáčka již na Facebooku není k nalezení. Naděje ale umírá poslední a stále věříme, že je zablokován jen dočasně. Posíláme thoughts and prayers,“ upozornili na smutnou novinu fanoušci z jiné satirické stránky. „Fake Jiří to prý zabalil. Děkujeme za všechno, Jiřino,“ dodali.

Zdá se, že pro věrné čtenáře to znamená definitivní konec. Profil, který denně glosoval zpravodajské události, už zkrátka není funkční. Uvidíme, zda v budoucnu vznikne nějaký obdobný, který bude též bavit davy.

Mohlo by vás zajímat

Další články