Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Celá rodina mohla zemřít v plamenech: Petr (11) zapálil dům a zatarasil dveře

žhář
Mohla to být velká tragédie. V malé obci na Děčínsku se 11letý Petr údajně pokusil zapálit dům, kde bydlí se svou rodinou. Díky tomu, že se jeho matka včas vzbudila, zabránila nejhoršímu. Co vedlo malého chlapce k tak strašlivému činu?

V noci na středu mohlo dojít v malé obci na Děčínsku k velké tragédii. Petr (11) údajně založil na několika místech v domě, kde žije se svou rodinou, požár. Pokusil se i zatarasit východy, aby členové jeho rodiny nemohli vyběhnout. To se mu ale nepovedlo, jelikož se dveře otevírají dovnitř.

„Naštěstí se máma vzbudila, jinak nevím, co by bylo. Hasiči říkali, že chybělo 5 minut a rodiče tam mohli uhořet,“ prozradil Blesku starší syn, který byl v té době mimo domov.

Matka údajného žháře se opravdu uprostřed noci probudila, vzbudila manžela a zavolala hasiče. Mezitím začali hasit plameny oni sami a díky tomu zřejmě nedošlo k nejhoršímu. Na celé situaci je zarážející to, jaký měl malý chlapec motiv k takovému činu.

Celá chlapcova rodina je zdrcena a stejně jako okolí domu, kde k incidentu došlo, si nedokáže chlapcovo jednání vysvětlit. Tři lidé byli převezeni do nemocnice, jelikož se nadýchali kouře.

Související články

Další články