Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Celá Praha hledá zfetovaného Brita, ale nikdo nechce slyšet krutou pravdu. Tady je!

Zdroj: facebook.com

Už několik dní Praha nežije ničím jiným než zmizením Brita Karla Lawa, který byl v Praze s přáteli a najednou se po něm slehla zem.

Partička slavila 15. listopadu v centru rozlučku se svobodou a během jednoho přesunování mezi bary se Law ztratil. Když se další den neozýval, začali ho kamarádi hledat, protože Karl nedorazil ani na hotel. Jeho bratranec Steve zůstal v Praze, aby ho pomáhal hledat, jenže i když se do celého případu zapojila policie, po deseti dnech je stále Karl nezvěstný. Na Facebooku se okamžitě mezi známými Karla začaly objevovat teorie, co se všechno mohlo stát. Karl byl prý navíc schizofrenik a užíval drogy

Jeho bratranec Steve ale pro Blesk.cz uvedl, že psychické onemocnění vylučuje. S drogami už to bylo trochu jinak. "Byl jen opilý a měl trošku kokainu," uvedl muž, ale jak moc si partička mladíků vyrazila za hranice všedních dnů, vědí jen oni sami. Několik propařených dní a pár siločar zřejmě udělalo s Karlem své. Podle některých lidí se měl objevit na několika místech v Praze, ale je dost divné, že by byl tak mimo, aby netušil, že ho celá rodina hledá.

Podle některých teorií, které berou v potaz všechny možné varianty, je Brit už bohužel po smrti a jeho tělo pohřbila Vltava. Pravda se snad podaří pomocí policie co nejdříve zjistit.

Související články

Další články