Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Celá po tatínkovi! Nejdojemnější snímek dcery Ivy (19) a Mariana (47): FOTO UVNITŘ

+ Dalších 5 fotografií
výměna manželek
Budou tomu 2 roky od doby, kdy se věkově rozdílný pár Iva (19) a Marian (47) objevili v reality show televize Nova Výměna manželek. Tehdy na kameru představili svou krásnou dceru Dominiku (4). Za tu dobu se pořádně proměnila a dnes už je jasné, že je celá tatínek...

Iva a Marian urazili od konce kontroverzního dílu pořádný kus cesty. Přestěhovali se ze Semil – z 2kk do 3+1. A podařilo se jim přivést na svět druhé dítě – Anetku. Starší dcera Dominika se tak těší ze sestřičky.

„Jsme na obě pyšní. Jsou to naše zlatíčka. Iva se o obě skvěle stará,“ pyšnil se nedávno pro eXtra.cz Marian, který se pochlubil i snímkem Dominiky. „Naše dcerka,“ okomentoval snímek usměvavé holčičky, která si ale v minulosti musela projít mírně řečeno peklem.

V době, kdy se totiž vysílal kontroverzní díl, její maminka Iva neměla patřičné zkušenosti, jak vychovávat dítě. Občas dala děvčátku na zadek, problémy byly i se stravou. Jenže Iva všechno změnila. Podívejte se do galerie, jak se malé Dominice skvěle daří a jak musí být na své oba rodiče hrdá.

Mohlo by vás zajímat

Další články