Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Celá po mamince: Rozkošná Leontýnka Plekancová jako by Lucii Šafářové z oka vypadla

Lucie Šafářová s rozzářenou Leontýnkou.
Zdroj: Se souhlasem Tomáše Plekance
+ Dalších 5 fotografií
KOUZELNÉ

Dvacetiměsíční Leontýnka Plekancová, plod lásky hokejisty Tomáše Plekance (38) a tenistky Lucie Šafářové (34), je naprosto roztomilé miminko. Vzhled, oči i úsměv má po rozzářené mamince, ale některé vlastnosti zase zdědila po otci.

Lucie Šafářová: Leontýnka je tvrdohlavá jako Tom

„Leontýnka je po tatínkovi tvrdohlavá a aktivní. Když jsme mluvili s našimi maminkami, Tom byl také akční dítě. Možná má tedy dcera tu neochotu spát po něm, já nevím. Já jsem prý spala dobře,“ řekla již před časem iDnesu extenistka Lucie Šafářová, které se mateřstvím obrovsky proměnil život. Neskutečně si ho užívá a celou ji rozzářilo.

„Překvapilo mě, jak velkou lásku člověk cítí k dítěti. Čekala jsem, že to bude krásný, a těšila se moc na malou, ale předčilo to moje všechna očekávání. Také mě fascinuje, kolik toho člověk zvládne v únavě, když je málo spánku, a jak rychle se tělo vrátí do normálu,“ prozradila již dříve eXtra.cz.

Tomáš Plekanec přebaluje

Stále aktivní hokejový hráč Tomáš Plekanec se o malou princeznu stará. Přebaluje, krmí, pečuje. „Tomáš je super táta, často mě překvapuje, kolik toho ví a umí s dětmi. Je vidět, že má zkušenosti,“ rozplývá se ve vztahu i v maminkovství přešťastná Šafářová.

Dvojice spolu (a se syny Plekance a zpěvačky Lucie Vondráčkové Matyášem a Adamem) tráví hodně času sportem a odmala všechny pohybové aktivity zažívá i Leontýnka. Z téhle půvabné cácorky lenoška rozhodně nikdy nebude.

Tomáš Plekanec vztah s Lucií Šafářovou oznámil v září 2019, pár týdnů poté, kdy vešlo ve známost, že se hokejista rozvádí s Lucií Vondráčkovou. Po boku nové partnerky rozkvetl a překonal i psychicky a finančně nesmírně náročný rozvod. Předloni v prosinci se jim narodila Leontýnka.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy