Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Čekáte sluníčko a teplo? Tak na to rychle zapomeňte! Do Česka se má vrátit sníh!

Zdroj: profimedia.cz
Jestli jste si na prodloužený víkend ještě nic nenaplánovali, tak byste urychleně měli. Protože nyní si budeme užívat tři dny volna spolu s hezkým počasí, ale hned další týden se má výrazně ochladit a dokonce má i sněžit.

Druhý prodloužený víkend si vcelku užijeme. Podle meteorologů se můžeme těšit na pěkné počasí, které se ovšem příchodem nadcházejícího týdne změní. V sobotu bude polojasno, místy oblačno a mohou se ojediněle objevit přeháňky. Ráno očekávejme mlhu.

Noční teploty se budou pohybovat okolo šesti až deseti stupňů. Během sobotního dne si užijeme příjemných teplot, které se vyšplhají k šestnácti až dvaceti stupňům. "Převážně oblačno, na většině území přeháňky, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 10 až 6°C. Nejvyšší denní teploty 15 až 19 stupňů," předpovídají meteorologové na neděli.

Už v pondělí se ale počasí mírně pokazí. Má být oblačno, místy déšť a bouřky. Také se mírně ochladí, a to až ke dvanácti stupňům. V úterý se teploty propadnou ještě níž a má se dokonce vrátit sníh.

Související články

Další články