Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Viděl tohle Tarantino? Komedie Vezmeš si mě, kámo? předělala jeho slavnou scénu

+ Dalších 7 fotografií
Quentin Tarantino oslavil tento týden 55. narozeniny, nevíme ale, jestli se mu tenhle dárek bude líbit. Nová bláznivá komedie Vezmeš si mě, kámo? si totiž vypůjčila jeho slavnou scénu z legendárního filmu Pulp Fiction a předělala ji po svém.

Pamatujete na moment z Tarantinova mistrovského filmu, kdy se Bruce Willis a Ving Rhames stanou zajatci sadomasochistických násilníků? Věty „Pavouk chytil dvě mouchy“ a „Tvůj zadek pozná středověk“ a záběr na dvě hollywoodské hvězdy se sado-maso erotickou pomůckou v ústech patří mezi nezapomenutelné filmové scény vůbec. Ve verzi, kterou nabízí v kinech komedie Vezmeš si mě, kámo?, se v roli drsných amerických bijců objeví vetchá, ale sexuálně náruživá stařenka. Stařenka, která si svůj úlovek rozhodně nenechá ujít.

O filmu

V nouzi poznáš přítele. Vezmeš si mě, kámo? je bláznivá komedie o dvou kamarádech, kteří se kvůli papírům naoko vezmou a obrátí naruby život všech okolo. A samozřejmě ten svůj. Jakmile si oba řeknou své ano, následuje jedna šílená situace za druhou. Přijede totiž maminka a snoubence se celá situace taky moc nelíbí. Ocitnout se svázaný v sexy latexovém oblečku v bytě sexuálně náruživé stařenky je potom ze všech katastrof ta nejmenší.

Související články

Další články