Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Čekání na další roli! Chanovský Jožo z MOSTU! promluvil pro eXtra a o práci se nebojí

+ Dalších 49 fotografií
V pondělí Česká televize odvysílala poslední televizní díl divácky velmi populárního seriálu MOST! A do restaurace Severka se sjeli všichni, kteří na seriálu pracovali včetně hereckých hvězd. Redakci eXtra.cz svěřil své emoce Peter Bažo, kterého diváci znají jako Jožu z Chanova. Netajil se třeba tím, že by se před kamerou rád znovu objevil.

MOST! je rozhodně seriálem, který se během krátké doby stal fenoménem. Na každý díl se dívalo přes milion diváků u televizních obrazovek. Lidé ho řešili nejen v domácnosti, ale třeba i v hospodě u piva. Osm dílů pobláznilo celé Česko.

V pondělí se v Severce sešli všichni, kteří měli se seriálem něco společného, ale třeba pro podpis nebo podat si ruku s herci dorazilo na 400 fanoušků. „Nečekal jsem, že tady bude tolik lidí. Je to skvělé. Seriál se povedl a vím, že druhá série asi nevznikne, ale třeba v budoucnu dostanu nějakou roli v něčem jiném,“ řekl eXtra.cz Peter Bažo, který v rozhovoru nezakrýval emoce. A prozradil, že kdyby žádná nabídka na roli nepřišla, svou práci má. „Pořád dělám pomocného strážníka u měšťáků, takže jsem v klidu,“ dodal. Co všechno prozradil, na to se podívejte ve videu.

Související články

Další články