Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Čekám dítě s desetiletým chlapcem, tvrdí Daria (13): Odborníci ji obviňují ze lži

Zdroj: Instagram/@18_uverdig_iv18_
+ Dalších 7 fotografií
těhotenství
Ruská školačka Daria Sudnishnikova ve svých 13 letech čeká dítě a tvrdí, že otcem je desetiletý chlapec, se kterým se přátelí od dětství. Její tvrzení však tvrdě naráží u odborníků, podle kterých je zcela nemožné, aby ji její pohlavně nevyspělý kamarád přivedl do jiného stavu.

V polovině ledna přinesla ruská média šokující informaci – v sibiřské oblasti Krasnojarsk přišla do jiného stavu třináctiletá dívka, dítě navíc údajně zplodila s teprve desetiletým chlapcem. Místo toho, aby se Daria Sudnishnikova schovávala před zraky veřejnosti, vystoupila společně s matkou v televizi. Při rozhovoru pro kanál Poccия 1 si vyslechla nepříjemná obvinění.

Už od chvíle, co se po světě roznesla zpráva o Dariině těhotenství, lidé silně pochybují o tom, že dívka a její rodina říkají celou pravdu. Podle mnohých byl totiž její desetiletý partner a údajně i budoucí otec dítěte do celé situace vtažen jako pouhá loutka.

Odborníci, kteří přišli s Dariou a její matkou do televize diskutovat, se shodli na tom, že desetiletý chlapec ještě rozhodně nemůže být fyzicky schopen se rozmnožovat. Kluci totiž pohlavní dospělosti dosahují až okolo třináctého roku věku. S odborníky souhlasila i drtivá většina přítomného publika.

Podezření

Dariino tvrzení, že ji do jiného stavu přivedl její malý kamarád, prověřuje i policie. Ta má podezření, že s dívkou udržoval intimní poměr někdo z pracovníků školy, kterou navštěvuje. Pravdu se veřejnost dozví až po testech DNA.

Související články

Další články