Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Čekal na ni dlouhých 8 let: Martina Pártlová je šťastně zadaná! Kdo je její přítel?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Zpěvačka a herečka Martina Pártlová (38) už není sama. Její vyvolený ji uháněl dlouhých osm let, než to konečně dali dohromady. Teď hvězda zábavného pořadu 3v1, kde vystupuje s Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou, promluvila o plánech do budoucna! Bude svatba?

Martina Pártlová (38) byla roky singl. Nyní ale nastala změna a sympatická zpěvačka už není k mání. „Je s ním strašná sranda a to asi stačí. Nemám totiž ráda muže, kteří se mají moc rádi,“ popsala Pártlová pro idnes.cz svou představu ideálního partnera.

Neprozradila však jméno své osudové lásky. A zřejmě to nemá ani v plánu. Stejně tak nepřemýšlí o svatbě, kterou považuje za tak trochu zbytečnou. „Já myslím, že jsme na to oba dva už moc staří. Vlastně ani nevím, jestli na svatbě tolik záleží. Já chci hlavně děti. Asi za ty prachy pojedeme radši někam na dovolenou. Ale uvidíme, nevím… Teď nás čeká dovolená na Kubě,“ svěřila se idnes.cz.

Pártlová rovněž prozradila, že chce miminko. Zatoužila po něm hlavně ve chvíli, kdy se narodil syn Nikol Štíbrové (31) z 3v1, kde ještě s Veronikou Arichtevou (31) také účinkuje.

Související články

Další články