Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Týden před magickým úplňkem: Čekají nás změny a bude to pořádný nápor emocí!

Máme před sebou pořádnou dávku emocí. Připravte se na tento týden, kdy luna pomaličku vstupuje do znamení Štíra. Bude to tedy pořádná smršť.

Celý duben byste měli podle čínské medicíny posilovat játra. Ta totiž mají velký transformační charakter. Takže žádný alkohol a nezdravé věci. Začíná pořádná očista života! A bude to stát rozhodně za to! Čeká vás jeden z posledních devítkových úplňků ve znamení Štíra, který opět zamává s vaším životem. Devítka symbolizuje zakončení některých částí života a nabádá ke změně a naplnění.

V oblasti sexuality dojde k uskutečnění tužeb. Bude to pořádně divoká jízda, plná vášně a zvratů. Musíte se však uvolnit a odevzdat se naprosto všemu!

Pod sílou Uranu, který láme bariéry, se bude otevírat vaše vědomí. Ucítíte silné vyšší vibrace, co dělat se svým životem a jak posílit své sebevědomí. Nyní nastává čas, kdy opustíte staré vzorce myšlení a začnete více naslouchat své duši.

Na co se tento týden zaměřit?

  • práce na svém vývoji a celková sebereflexe
  • odstranění dluhů, jak majetkových, tak i vztahových
  • nejhlubší touhy ve vašem srdci a naplnění
  • přijetí svých emocí

Poslední týden v dubnu budou přicházet věci tzv. za pochodu. Je na vás, jak se z nich poučíte. Získáte tím nové a bohaté zkušenosti, které se vám budou v následujících měsících hodit. Měli byste se zaměřit na to, proč se vám nedaří v životě, a změnit svůj postoj k životu.

Budou to prostě pořádně magické dny! Tak se na to připravte a odevzdejte se plynutí života. V pondělí 30. dubna to všechno vypukne!

Související články

Další články