Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Čeká vás šťastné období života? Podzimní tarotový horoskop lásky vám to prozradí!

Karta Šest pohárů vám slibuje krásné a velmi příjemné období
v lásce.
Zdroj: Astrohled
+ Další fotografie
Láska kvete i v sychravých podzimních dnech, zahřejte se v náručí protějšku! Váš velký tarotový horoskop vám prozradí, na co se můžete těšit!

Beran

Karta Šest pohárů vám slibuje krásné a velmi příjemné období v lásce. Budete si užívat harmonický a příjemný milostný vztah, ať už jste spolu dlouho, nebo teprve v začátcích. Užijete si spolu spoustu zábavy, legrace a budete mít hodně času na to, abyste se společně věnovali věcem, které vás oba baví, a podnikali ve volném čase příjemné výlety a romantické procházky. Hádky a spory budou pro vás cizím pojmem, budete pociťovat spolupatřičnost nejen v pocitech, ale také v názorech na život a budete si navzájem pomáhat a podporovat se. S vědomím toho, že máte po svém boku podporujícího partnera, vám všechno v životě půjde mnohem snáz – od práce až po rodinný život. Klíčem k vylepšení partnerských vztahů bude vzájemná oddanost a nesobecký přístup. Pro svůj protějšek toho budete ochotni udělat opravdu hodně, aniž byste na oplátku automaticky čekali něco zpátky. Ale přesto to dostanete, což vás bude těšit ještě více! Dávat znamená mnohem více než brát a v citové oblasti to platí dvojnásob. V oblasti erotiky vám to bude taky skvěle klapat a budete naladěni na stejnou vlnu. Váš milostný život bude plný něhy, vzájemné ohleduplnosti a nebudete nikam spěchat.

Býk

Karta Tři mince vám věští, že se v lásce posunete kupředu a povede se vám něco, o co jste se dlouho snažili. Ještě to nebude definitivní úspěch a důvod usínat na vavřínech, protože pořád se budete muset snažit a investovat do vztahu hodně energie, aby fungoval tak, jak si představujete. Dílčí úspěchy a příznivý vývoj situace vás však velmi povzbudí a ujistí vás v tom, že s tímto partnerem můžete počítat i do budoucna a že si společně můžete vytvořit spolehlivé a bezpečné materiální zázemí. Jestliže jste nezadaní, nebo je váš nový vztah teprve v začátcích, přinese vám nadcházející období velmi příjemné zjištění, že vysněný protějšek o vás doopravdy stojí! Navíc se ujistíte, že se jedná o spolehlivého člověka, kterému můžete důvěřovat, takže pro vás bude tento svazek mít velkou perspektivu a budete do něj vkládat své naděje a plány. V případě, že si procházíte nějakou partnerskou krizí, se máte na co těšit – vaše snažení celou záležitost urovnat vám konečně přinese své ovoce! Získáte jistotu, že další budování a stmelování tohoto vztahu má smysl a že se společně můžete posunout někam dál. Opět obnovíte ztracenou spolupatřičnost a pocit, že máte v protějšku pevné zázemí.

Blíženci

Karta Poustevník značí období dočasné osamělosti a stažení se do sebe. Vaše milostné aktivity se na nějakou dobu silně omezí. Pokud jste nezadaní, raději ani nepočítejte s tím, že se to v nejbližší době změní, a užívejte si místo toho výhod single života – je přece skvělé, že máte spoustu času sami na sebe, můžete se věnovat vlastním zálibám a osobnostnímu růstu a nemusíte se přizpůsobovat partnerovým představám. Zpočátku se možná budete cítit trochu osaměle, ale postupně si na to zvyknete natolik, že se vám samota opravdu zalíbí a nebudete se jí chtít vzdávat. Zadaní Blíženci by se měli připravit na období dočasného odloučení – může to být třeba proto, že vy nebo váš partner vyrazíte na nějakou delší cestu, nebo také z důvodu velké pracovní vytíženosti. Vztah na dálku nebude pro vás to pravé ořechové a toužili byste spíš po fyzické blízkosti protějšku, ale nakonec odhalíte kouzlo i v období odloučení. Díky tomu si pak budete vzácnější a budete se na sebe více těšit. Navíc získáte čas pracovat na sobě nebo vylepšovat svůj domov a zázemí, takže pak budete moct svůj protějšek něčím překvapit a potěšit. Můžete si být jisti, že to ocení!

Rak

Karta Císař vám přináší do partnerského vztahu bouřlivé a bojovné energie, které jsou pro vás jako jemné duše trochu neobvyklé, možná až nepřirozené. Ve vztahu se dostane na první místo otázka, kdo z vás hraje první housle a rozhoduje o tom, co budete jako dvojice dělat. Většina Raků asi spíš ustoupí požadavkům svého protějšku, ale přece jen budou některé věci, ve kterých si postavíte hlavu a nebudete ochotni ke kompromisům. Intuitivně totiž budete tušit, že kdybyste ustoupili, tak ztratíte kontrolu nad vaším vztahem a už by to nebylo ono. Pokud jste nezadaní, rozhodnete se vzít osud do svých rukou a na nic už nečekat. Budete iniciativní v seznamování i v sbližování se s nadějnými protějšky, i když to bude znamenat riziko odmítnutí. Kdo však neriskuje, nemůže ani nic získat, tím se budete řídit a vaše okolí bude velmi překvapeno, jak průbojní najednou budete v lásce a milostných aktivitách. Hlavně po mužích narozených v Raku se bude ve vztahu vyžadovat aktivita a dominantnost. Partnerka bude očekávat, že budete zařizovat a organizovat věci i za ni a že se na vás bude moct úplně spolehnout.

Lev

Karta Páže holí vám přináší příslib nového krásného milostného setkání, nebo také oživení a obnovy zamilovanosti ve vašem stávajícím vztahu. V obou případech to bude velmi krásné, něžné a jemné, ale zároveň nabité skrytou vášní, která dodá vašemu vztahu ohromnou jiskru. Díky novým podnětům odhalíte další, možná trochu překvapivé věci, které vás sbližují a které máte společné, i když jste to možná doposud ani netušili. Nezadaní Lvi budou příjemně překvapeni, když zjistí, že s vysněným protějškem toho sdílí ještě mnohem více, než si mysleli. Ve vašem společném volném čase vás budou bavit spontánní akce a nápady, budete veselí a s nadšením společně vyrazíte kamkoliv, kde bude zrovna možnost. Váš vztah bude plný aktivity a zároveň velmi něžný. A to bude velmi zajímavá a krásná kombinace. Pokud si procházíte partnerskou krizí, přináší vám tarot vynikající zprávy – díky novým věcem, které vás sbližují a které jste si dosud neuvědomovali, se vám povede tuto krizi úspěšně zažehnat a váš svazek bude ještě mnohem hezčí, než byl dřív! V erotické oblasti budete pociťovat velmi silnou vzájemnou přitažlivost, přesto nebudete na protějšek spěchat ani ho do ničeho tlačit. Některé věci zkrátka musí přijít spontánně v tom pravém čase a nelze je uspěchat!

Panna

Karta Velekněz vám prozrazuje, že je vhodná doba přijmout v lásce závazky a povinnosti. Budete si velmi silně uvědomovat, že se musíte řídit určitými morálními a společenskými zásadami, aby měl váš partnerský vztah nějakou budoucnost. Budete toužit po manželství nebo po stabilním svazku, který je nějakým způsobem oficiální. Naopak vám bude velmi nepříjemná představa, že byste měli s partnerem žít jen tak, aniž byste jej představili své rodině a okolí, nebo dokonce se setkávat v utajení, ať už z jakýchkoliv důvodů. Pokud v takovém svazku z jakýchkoliv důvodů žijete, budete se cítit nepříjemně a ze všech sil se budete snažit o nápravu situace. Je vhodná doba promluvit si s partnerem o budoucnosti, o otázce závazků a o tom, jakým způsobem by se měl váš vztah dále vyvíjet a jestli to i on nebo ona bere stejně vážně jako vy. Láska pro vás bude inspirací k tomu, abyste ve svém životě měnili věci k lepšímu a abyste si vytvořili lepší zázemí a větší stabilitu v bydlení, v práci a podobně. Z toho bude mít radost nejen váš protějšek, ale bude to pozitivně vnímat celé vaše okolí. Pokud jste nezadaní, budete si hledat opravdu vážný vztah a velmi brzo po seznámení budete nakusovat otázku budoucího soužití, možná dokonce i manželského svazku.

Váhy

Karta Hvězda je silnou kartou naděje, lásky a radosti, proto se můžete letos na podzim těšit na nádherné a výjimečné období v milostném životě! Nejkrásnější na tom bude, že budete s partnerem sdílet podobné představy o životě a názory na svět, to vás bude velmi sbližovat. Jak totiž kdysi řekl někdo moudrý, láska neznamená dívat se jeden na druhého, ale dívat se společně stejným směrem. A ve vašem partnerském vztahu to teď bude platit velmi silně. Vášeň a vzájemná přitažlivost sice budou důležité, ale budou až na druhém místě za společně sdílenými ideály a plány do budoucna. Svůj protějšek budete vnímat jako svoji spřízněnou duši, jako člověka, který je vám vnitřně souzen. Pokud jste v této chvíli nezadaní, můžete se těšit, protože v nejbližších týdnech někoho takového potkáte! Hned vám bude jasné, že s tímto člověkem vás spojuje spousta důležitých věcí a bude vás to k němu velmi silně táhnout. Ve vašem milostném vztahu bude něco čistého a nevinného, budete se zabývat vznešenými a duchovními otázkami a nebudete příliš řešit přízemní světské záležitosti, jako jsou třeba peníze, majetkové vztahy nebo také sex. Erotiku si sice budete užívat naplno, ale bude mít pro vás mnohem silnější a hlubší rozměr duchovního sblížení.

Štír

Karta Deset mečů vás upozorňuje, že budete mít sklon o lásce až příliš mnoho přemýšlet a dělat si starosti kvůli vztahu, ať už stávajícímu, minulému nebo kvůli člověku, po kterém toužíte. Ale pozor, protože láska je záležitostí citů, a nikoliv rozumu, jak jistě dobře víte! Přílišné přemýšlení o lásce pro vás bude znamenat jen zbytečné trápení a nic nového stejně nevymyslíte, proto bude lepší to trochu omezit a více se řídit hlasem svého srdce. To se však snadno říká a hůř dělá, takže se rozebírání a analyzování milostných vztahů zřejmě nevyhnete. Spíš než se snažit rozebírat partnerské vztahy se svým protějškem si zkuste sednout s kamarádkou nebo kamarádem a vylít si srdce právě jim. Nezaujatý pohled na věc vás velmi mile překvapí a „odbřemení“ vás od mnoha zbytečných starostí. Uvědomíte si, že se vlastně motáte pořád v kruzích a že se posunujete kupředu jen velmi pomalu. Ve společnosti partnera nebo vysněného protějšku se budete v nadcházejícím období často cítit trochu nesví, jako kdybyste nevěděli, co máte říct a jak se zachovat. Bude to platit dokonce i v oblasti sexu! Pro vás jako Štíry to bude velmi neobvyklá situace, protože jinak patříte mezi intuitivně a citově založené lidi, takže nebudete chápat, proč vás najednou takhle ovládl rozum.

Střelec

Karta Eso mincí vám věští velmi stabilní a příjemné období v partnerství a lásce. Se svým protějškem si budete aktivně budovat společné materiální zázemí a naskytnou se vám vynikající příležitosti, jaké se jen tak často neopakují! Budete z toho oba dva velmi šťastní a bude vás bavit společně si plánovat, jak si zvelebíte své společné hnízdečko. Tarot vám prozrazuje, že se vám jako páru povede díky přízni Štěstěny dosáhnout společných výrazných materiálních nebo finančních zisků. Každý z vás dvou o samotě by něco podobného získával jen velmi komplikovaně. Může se jednat o výhru, dědictví, výjimečný výdělek nebo třeba o výjimečně levnou a výhodnou koupi, ale bude to situace, ve které bude důležité, že vy dva držíte spolu a spolupracujete jako jeden tým. V nových a teprve vznikajících svazcích budou důležitou hybnou sílou právě materiální a praktické záležitosti. Váš začínající vztah se může posunout velmi rychle kupředu díky tomu, že se vám nečekaně naskytne příležitost získat velmi výhodné společné bydlení. Materiální záležitosti, které sdílíte, však budou důležité i v dlouhodobých manželských svazcích a budou vás držet pohromadě – mezi společné zájmy, které vás budou stmelovat, může patřit například společná rekonstrukce domu nebo společné podnikání.

Kozoroh

Karta Spravedlnost je znamením, že váš partnerský vztah bude vyrovnaný, příjemný a férový. Velmi vás potěší vědomí, že můžete svému protějšku stoprocentně věřit, protože to ve vašem předchozím životě nebývalo vždy pravidlem. O to důležitější pro vás nyní bude, že si věříte a že si vzájemně můžete říkat pravdu o všem. To bude pevným základem vašeho vztahu a spolupatřičnosti v každé situaci. Pro štěstí v lásce bude nyní velmi důležité, abyste zachovali rovnováhu mezi rozumem a citem. Příliš mnoho přemýšlení lásce škodí, ale stejně tak ničivé může být i to, kdybyste dali průchod pouze svým citům a na nic jiného nemysleli. Rozumem trochu zkrotíte bouřlivou vášeň, ale na druhé straně získáte větší pocit jistoty a toho, že se na svůj vztah můžete spolehnout. Pokud jste nezadaní, největší úspěchy vám přinese, když budete s potenciálním protějškem jednat férově a otevřeně. Místo hraní různých milostných her mu nebo jí raději jednoduše řekněte, co cítíte, a uvidíte, jak zareaguje. Vědět, na čem oba jste, bude skvělý pocit, který pro vás bude k nezaplacení. Něco podobného platí i pro partnery, kteří se ocitli v krizi. Nalijte si navzájem čistého vína a místo intrikování mluvte o věcech tak, jaké doopravdy jsou.

Vodnář

Karta Páže mincí znamená naději na nové začátky v lásce a budování vztahu. Platí to nejen pro nezadané Vodnáře, ale i pro ty zadané, protože vždy je zde něco, co by potřebovalo vylepšit a v čem se zatím necítíte s partnerem úplně spokojeni. Teď se věci konečně posunou kupředu a nové podněty zvenčí vám pomohou najít společnou řeč v některých věcech, ve kterých jste si až doposud příliš nerozuměli. A to vám bude dělat velkou radost a naplní vás to nadějí do budoucna. Tarot vám zároveň prozrazuje, že pokud toužíte po založení rodiny, právě teď na to nastala ta pravá doba! Karta Páže mincí bývá často předzvěstí těhotenství, takže máte velmi dobré šance, že se vám povede to, o čem sníte. Naopak v případě, že se na rodičovství necítíte, byste si měli dávat ještě větší pozor než jindy, ať vás těhotenství náhodou nepřekvapí neplánovaně! V lásce se vám otevírá prostor pro společné tvoření – zakládání rodiny a péče o ni k tomu patří, ale existují i jiné možnosti, jak spolu sdílet pocit, že něco vytváříte. Bude vás bavit společné budování materiálního zázemí, společné cestování a zážitky a sdílení volnočasových aktivit. Všechny tyto věci budou pro rozvoj vašeho vztahu ještě důležitější než soulad v posteli, ačkoliv i v této oblasti vám to bude klapat!

Ryby

Karta Devět pohárů vám přináší nádhernou věštbu spokojeného a naplňujícího se milostného vztahu, ve kterém vám nebude nic chybět a budete pociťovat téměř až dokonalé štěstí! Své štěstí v lásce si budete užívat plnými doušky a samozřejmě k tomu bude patřit i naplňující a spokojený sexuální život! Navenek budete působit jako dokonalý pár a okolí vám bude vaši lásku závidět a obdivovat ji bez ohledu na to, jestli jste spolu již dlouho, nebo je váš vztah teprve ve svých začátcích. Nezadané Ryby se konečně dočkají splnění svých tajných snů o lásce a potkáte partnera, který bude téměř bezchybný a bude až na pár drobností naprosto přesně odpovídat vašemu ideálu! Budete až po uši zamilovaní a budete se vznášet na obláčku štěstí a vaše láska bude oboustranná. V dlouhodobých svazcích se obnoví a posílí pocit vzájemné lásky a budete si navzájem velmi blízcí. Dokonce i v posteli vám to bude klapat více než předtím. Nic však není úplně bezchybné, takže chvílemi budete pociťovat, že se vám na protějšku některé věci nelíbí nebo že vám v určitých oblastech života příliš dobře nerozumí. Naštěstí však takových věcí nebude mnoho, takže i když vás to občas zamrzí, nebudete mít problém hodit to za hlavu a zaměřit se na to pozitivní, co mezi vámi je!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz

Související články

Další články