Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Čeká s ním miminko, přesto má Šafářová jasno: Svatbu s Plekancem nechci

Čeká s ním miminko, přesto má Šafářová jasno: Svatbu s Plekancem nechci
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
To zamrzí
V zimě se jim narodí miminko a přivítají ho ve společném pražském bytě. Lásku Lucie Šafářové (36) k Tomáši Plekancovi (32) však poznamenala jeho rozvodová bitva s Lucií Vondráčkovou (39). Proto si tenistka rázně dupla a už dopředu Tomášovi oznámila: na svatbu se mnou zapomeň!

Přestože se dušovala, že Tomáš Plekanec měl v manželství s Lucií Vondráčkovou problémy, v očích mnoha fanoušků zpěvačky Lucie Šafářová rodinu rozbořila. Už to ale neřeší, má důležitější věci na práci. S hokejistou čeká prvního potomka a v Praze zařižuje hnízdečko lásky.

Není ale všechno zlato, co se třpytí. Ani láska mezi Plekancem a Šafářovou není bez škraloupů. Poznamenala ji rozvodová bitva s Vondráčkovou, která se vleče už přes rok. Stále ještě manželé se zatím nedokázali na ničem dohodnout a jsou na ostří nože.

A právě to vedlo Šafářovou k zásadnímu rozhodnutí. „Já už mu řekla, že po tom všem si ho nikdy nevezmu,“ řekla časopisu Magazín DNES. „Ale vážně. To má dost času,“ dodala s tím, že Tomáš šanci někdy v budoucnu možná dostane.

Tomáš už má s Vondráčkovou dva syny a zatím netuší, co se jim za pár měsíců narodí. "Vědět budeme asi za měsíc," prozradila Lucie. Plekanec by si přál dceru, svět se mu ale nezhroutí, když bude mít dalšího kluka. „Ale je nám to samozřejmě jedno. Jsme teď hlavně šťastní,“ řekl s jiskrou v oku. Oba jsou rádi, že se do sebe zamilovali až teď. V dobách, kdy byli v tenisu a hokeji na vrcholu, by na sebe prý neměli vůbec čas.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy