Jen málokterý astronomický jev vzbuzuje tolik pozornosti jako úplné zatmění Měsíce. Na obloze toto jedinečné představení vzniká v momentě, kdy se Slunce, Země a Měsíc ocitnou v jedné přímce.

Úplněk ve Vodnáři nastane v pátek 27. 7. 2018 přesně ve 22:20 hodin, kdy nás magická síla zasáhne nejintenzivněji. Již před pátkem budou lidé cítit velký tlak na psychiku. Černá Luna v konjunkci s planetou Mars bude mít velký vliv na negativní stránky osobnosti, které v těchto dnech vyjdou na povrch. Může se stát, že některé lidi tato síla naprosto pohltí.

Toto období, které bude velmi náročné na psychiku, se bude týkat hlavně problémů, které se staly v minulosti, což znamená i těžkostí z karmických a minulých životů. Zatmění Měsíce s sebou ponese velký transformační proces, který bude mít vliv hlavně na osoby narozené ve Vodnáři a ve Lvu. Lev se totiž momentálně nachází na protipólu s Vodnářem, kde budou vzájemně tvořit negativní uzel. Pokud máte ascendent v obou znameních, máte se na co těšit…

Všichni by si měli také dát pozor na temné energie a v těchto dnech se hodně chránit. Zkuste například čistou sílu andělů. Agrese a celkově špatná nálada bude hodně na vzestupu. Nenechte se zastrašit těmito vlivy, vše se nakonec v dobré obrátí. To, co neslouží nakonec odejde…

V těchto dnech se nedoporučuje žádný lékařský zákrok a ani vážná jednání či dokonce podpisy smluv. Tyto záležitosti si ponechte raději na období po úplňku.