Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Čeká nás magický MĚSÍC v ÚPLŇKU: Přinese boj o přežití, milostné konce a touhu po bohatství

+ Další 4 fotografie
ASTRO
16. červenec bude patřit úplňku. Tato magická událost se bude odehrávat ve 23:38 hodin ve znamení odvážného Kozoroha. Zemská moc tohoto znamení prověří vaši sebeúctu, vytrvalost a ambice. Ve vztazích vám žádné lichotky nepomohou. Hvězdy prozrazují: nedělejte tajnosti a jednejte na rovinu. S čím se budeme muset vypořádat? A jak s námi červencový úplněk zatočí? Čtěte!

Vezmete nohy na ramena

Singles budou odhodláni ulovit svůj idol za každou cenu. Díky tomuto úplňku se jim podaří sladit touhu i účel. Ve hře bude i ambiciózní vášeň. Pozor, tentokrát hledáte toho pravého. Zato vztahy čeká zatmění. Budete mít pochybnosti a budete se chtít vzdát a utéct. Kozorozi jednoduše neradi ztrácejí čas, a tak to ovlivní i vaše vztahy bez budoucnosti.

novebanner4

Přežijete pouze jako samostatný jedinec

Úplněk vás vyzve ke změně. Podstatným způsobem budete muset změnit život, který žijete. Chcete dosáhnout vrcholu? Budete muset ukázat, že jste samostatní. Že nepotřebujete, aby vás někdo vodil neustále za ručičku. Kouzlo vaší individuality může vyjít na povrch. V náročných podmínkách budete muset ukázat, jak dokážete být zdatní. Ale co bude důležité? Musíte vyrovnat poměr soběstačnosti a touhy po bohatství.

Mohlo by vás zajímat

Další články