Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Čeká nás konec světa? Vědma Jeane Dixon předpověděla na rok 2020 apokalypsu

Čeká nás konec světa? Vědma Jeane Dixon předpověděla na rok 2020 apokalypsu
Zdroj: profimedia.cz
Proroctví
O Jeane Dixon, která opustila svět ve věku 93 let, se tvrdí, že radila třem americkým prezidentům, předpověděla Mnichovský masakr nebo vzrůstající slávu Oprah Winfrey, což je jedna z nejznámějších amerických moderátorek. Tentokrát má vědma ale mnohem děsivější předpověď.

Jeane Dixon je už přes 20 let po smrti, ale lidstvo její děsivá proroctví stále obklopují. Nestala se minimálně polovina z toho, co předpověděla nebo spíš odtipovala, ale ne každý to bere na lehkou váhu. Například podle ní měla už v roce 1958 kvůli konfliktu mezi USA a Čínou vypuknout třetí světová válka, na Měsíci měli podle jejích slov přistát Sověti a tvrdila, že v roce 1967 měl být nalezen lék na rakovinu.

Jeane sama sebe prohlásila za médium a astroložku, stala se jednou z nejznámějších věštkyň světa. Je podle ní pojmenován Efekt Jeane Dixon, který vymyslel matematik John Allen Paulos. Tento efekt poukazuje na lidskou tendenci upnout se k několika správným předpovědím a ignorování těch neúspěšných. Mezi její nejslavnější proroctví patří vražda indického duchovního vůdce Mahátmy Gándhího v roce 1948 nebo atentát na amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho v roce 1963. Tady se trefila s mrazivou přesností.

Letošní rok může být poslední

Jeane vydala dohromady sedm bestsellerů, v jedné knize s názvem The Call to Glory předpověděla, že v roce 2020 přijde konec světa. “"Armageddon přijde v roce 2020, když povstane falešný prorok, Satan a Antikrist a bude bojovat proti člověku," stojí v proroctví.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy