Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Čeká nás konec světa? Vědma Jeane Dixon předpověděla na rok 2020 apokalypsu

Proroctví
O Jeane Dixon, která opustila svět ve věku 93 let, se tvrdí, že radila třem americkým prezidentům, předpověděla Mnichovský masakr nebo vzrůstající slávu Oprah Winfrey, což je jedna z nejznámějších amerických moderátorek. Tentokrát má vědma ale mnohem děsivější předpověď.

Jeane Dixon je už přes 20 let po smrti, ale lidstvo její děsivá proroctví stále obklopují. Nestala se minimálně polovina z toho, co předpověděla nebo spíš odtipovala, ale ne každý to bere na lehkou váhu. Například podle ní měla už v roce 1958 kvůli konfliktu mezi USA a Čínou vypuknout třetí světová válka, na Měsíci měli podle jejích slov přistát Sověti a tvrdila, že v roce 1967 měl být nalezen lék na rakovinu.

Jeane sama sebe prohlásila za médium a astroložku, stala se jednou z nejznámějších věštkyň světa. Je podle ní pojmenován Efekt Jeane Dixon, který vymyslel matematik John Allen Paulos. Tento efekt poukazuje na lidskou tendenci upnout se k několika správným předpovědím a ignorování těch neúspěšných. Mezi její nejslavnější proroctví patří vražda indického duchovního vůdce Mahátmy Gándhího v roce 1948 nebo atentát na amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho v roce 1963. Tady se trefila s mrazivou přesností.

Letošní rok může být poslední

Jeane vydala dohromady sedm bestsellerů, v jedné knize s názvem The Call to Glory předpověděla, že v roce 2020 přijde konec světa. “„Armageddon přijde v roce 2020, když povstane falešný prorok, Satan a Antikrist a bude bojovat proti člověku,“ stojí v proroctví.

Související články

Další články