Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Čeká nás klíčový duel! Když porazíme Finsko, je cesta do finále absolutně hladká!

Zdroj: Profimedia.cz
Český hokejový národní tým čeká na MS ve Francii třetí zápas ve skupině. A kdo by na začátku turnaje řekl, že půjde o zcela klíčové utkání! Když Finsko porazíme, můžeme se lehce dostat až do finále.

Český reprezentační tým má za sebou dva zápasy ve skupině. Nejdříve podle předpokladů Češi prohráli s výběrem Kanady, ve druhém zápase dojem napravili a smetli neškodné Bělorusko

V pondělí večer se českému týmu do cesty postaví Finové. A jedno je zřejmě už nyní - jde o zcela klíčový duel, který hodně napoví o celkových ambicích českého týmu.

Už nyní se totiž hraje o výhodné postavení ve čtvrtfinále. Pokud bychom ve skupině B obsadili druhé místo za suverénní Kanadou, vyhnuli bychom se zřejmě ve čtvrtfinále Rusku a Švédsku, které ve skupině A podle všech předpokladů obsadí první dvě místa. A ještě je tu jedno velké lákadlo - v semifinále bychom se za této konstelace vyhnuli Kanadě, která patří k největšímu favoritu na zlato.

Co říkáte na tento scénář? Nebylo by krásné si to pak s Kanadou rozdat ve finále? Chce to maličkost. Porazit Finy a pak zvládnout dvě vyřazovací kola.

Související články

Další články