Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Čeká nás boj o bronz! Hokejisté v semifinále nestačili na Rusko a prohráli 0:3

Pavel Francouz podal dobrý výkon, ale nestačilo to.
Zdroj: reprofoto ČT
Semifinále olympijského turnaje pro český tým nedopadlo dobře. Prohráli jsme s Ruskem 0:3. V sobotu nás čeká boj o bronzové medaile.

Semifinále olympijského turnaje český tým nezvládl. Rusové byli po všech stránkách lepší. Český gólman Pavel Francouz chytal velmi dobře, ale český útok byl jalový. Střelecky jsme se neprosadili.

Rozhodly dva rychlé ruské góly ve 2. třetině – padly v rozmezí 27 vteřin. První gól potvrdil rozhodčí až po shlédnutí videa. Češi protestovali, že ruský hráč stál v brankovišti. Ale natlačil ho tam český obránce. Druhý gól byl šokem. To byl rozhodující direkt, na který Jandačův tým už reagovat nedokázal.

Do finále se český nároďák nedostal a vzpomínky na zlatý triumf v Naganu tak rychle zhasly. V sobotu nás bude čekat boj o třetí místo. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Kanada a Německo. Podle papírových předpokladů by do finále měla jít Kanada. Českou reprezentaci by tak měl v boji o třetí místo čekat německý výběr.

Související články

Další články