Oblíbená herečka už přes měsíc není v seriálové Ordinaci. Její dějová linka nabrala zcela nečekaný rozměr, a tak herečka musela na chvíli z kola ven. Jenže její návrat je ve velkém očekávání, popravdě divákům se stýská. A také se dočkají… „Už brzy začnu natáčet. Tvoří se pro mě nová dějová linka a velmi se na návrat těším. V seriálu hraji roky, a tak k mé postavě mám pochopitelně blízký vztah,“ prozradila eXtra.cz Morávková.

Její návrat podle našich informací Nova zahrne do podzimního schématu televize. „Postava Dany Morávkové, MUDr. Zdena Suchá, je toho času se svou láskou, slovenským hokejistou Andrejem Martynčákem (Ján Jackuliak), ve Spojených státech, kde mu dělá společnost po dobu jeho léčení, jež podstupuje poté, co si těžce poranil ruku. Dana Morávková je stabilní součástí týmu Ordinace v růžové zahradě 2 a v tuto chvíli můžeme prozradit, že osud Zdeny Suché bude mít nečekanou zápletku. O té budeme diváky informovat v blízkém budoucnu,“ řekla redakci koordinátorka seriálu Kateřina Kotalová.

A není se čemu divit, že se Morávková do Ordinace těší. Kvůli několikaměsíční pauze přijde o astronomický honorář v řádu stovek tisíc korun.