Hvězda posledních VyVolených a dřívější spolupracovnice eXtra, pražská pařmenka Nikol Trojanová (24) do toho zanedlouho praští. Zřejmě luxusně ji vyprášil Daniel Vojtěch, kterému řekla své ano.

Nicméně Nikol se od doby reality show dost změnila a z nezkrotné dračice se stala pracující zamilovaná dáma, jejíž prioritou je právě svatba. Jelikož i ona chce v den D být princeznou a zářit jak v očích ženichových, tak u svatebčanů, nenechává nic náhodě. A co už teď, pár měsíců před svatebním obřadem, který se odehraje v golfovém resortu Popovičky, Nikol řeší nejvíce? Jak jinak než svá kila, aby princezna v bílých šatech nebyla zároveň plus size modelkou.

Mínus tři kila, taková je bilance, kterou se Trojanová díky Dietě v krabičce může pyšnit. Jelikož i Nikol vydělává nyní na složenky sedavou prací v kanceláři, není jednoduché přebytečná kila shodit. Nesnáší přísné diety, propocené hromady oblečení z fitek či invazivní zásahy do těla od plastických chirurgů, takže krabičky byly jasná volba. Zdravá strava v podobě vyváženého jídelníčku a pravidelný příjem potřebné energie, kterou si můžete dopřát, přestože nemáte chuť ani čas si zdravé jídlo připravovat, obíhat supermarkety, hledat kvalitní suroviny či dokonce sledovat, kolik má potravina kilojoulů, kilokalorií, jaký je poměr tuků, cukrů a bílkovin?

Dieta v krabičce ušetří veškerý čas strávený v kuchyni a Nikol se tak naplno může věnovat svému snoubenci! Dieta v krabičce však není typickou nudnou a přísnou dietou – se složením a chutností denního menu krabičkové diety je budoucí paní Vojtěchová naprosto spokojená.

Svatba je za dveřmi, šaty visí na ramínku a střevíčky jsou naleštěny. Ještě pár kilo, věrnost přítele a svatba může začít.