Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Čechy dráždí selfie s Babišovou. Co Jágrovi vzkazují?

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Ostuda
Po nedávném výlet do Číny s prezidentem Milošem Zemanem a jeho týmem, sklízí česká hokejová legenda další vlnu kritiky. Během hokejového zápasu Česko - Rusko se nechal vyfotit s Monikou Babišovou (44), manželkou českého premiéra. Jen, co PR tým Andreje Babiše (64) přidal fotku s Jágrem (47) na jeho Facebook, spustila se vlna nenávistné kritiky.

Některým lidem leží v žaludku, že se téměř národní hrdina fotí s kritizovaným premiérem, proti jehož vládě proběhlo už několik demonstrací. "Jo, hokejista to byl dobrej, ale paktovat se s jedem ČR nic moc tedy...," napsala jedna z komentujících a řada dalších sdíleli stejný názor.

"Sakra celý život člověk fandí a je hrdý a teď se stydí. Na starý kolena, no Jardo?," napsal zklamaný Jágrův fanoušek. Jarda Jágr asi netušil, že si selfíčkem s paní premiérovou tolik zavaří.

Čtení těchto komentářů Jardu jistě nepotěší. "A to jsem si myslel, že Jarda je rozumný člověk," dodal další a doplnil, "jakoby návštěva Číny nestačila." Takové komentáře si hokejová legenda za rámeček nedá!

Související články

Další články