Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Čech přišel o život v Rakousku: Na motorce se zřítil ze 30metrového srázu

Tragická nehoda
V Rakousku se stalo ohromné neštěstí. O život tam přišel čtyřicetiletý Čech, protože měl ošklivou dopravní nehodu. Motorkář nezvládl zatáčku a zřítil se z třicetimetrové výšky.

Během pondělí na rakouských silnicích přišel o život Čech. Osudnou se mu stala jeho motorka. Tragédie se odehrála na horské silnici u nejvyšší rakouské hory Grossglockner. Zesnulý muž byl na společném výletě s několikačlennou skupinou.

Odpoledne vyrazili na vyhlídku Františka Josefa a během cesty se čtyřicetiletý motorkář rozhodl, že si serpentiny dá ještě jednou. Bohužel ke zbytku se už nevrátil, informovala agentura APA. Protože policie na místě nenašla stopy po brzdění ani po srážce s jiným vozidlem, je zřejmé, že muž špatně odhadl zatáčku a zřítil se z třicetimetro­vého srázu.

Těla a nabourané motorky si všimla rodina z Nizozemska. Na místo byl přivolán vrtulník, ale záchranáři mu už nedokázali pomoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články