Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Čech pašoval KLOKANA, sovy, husy a kachny: Nepochopíte, na co se vymluvil

+ Další 2 fotografie
Pašerák zvířat
Kvůli podivnému stylu jízdy zastavili němečtí policisté ve středu večer Čecha, který to hnal po dálnici A3 v Bavorsku. To ještě netušili, co uvnitř vozu objeví. Důchodce si totiž domů vezl klokana, deset kachen, šest hus a dvě sovy!

Ve středu se dvaašedesátiletý Čech hnal po dálnici A3 v Bavorsku, a tak ho ke kontrole zastavili policisté. Vzadu ve voze mu našli dost podezřelý náklad. Domů totiž mířil s hotovým zvěřincem!

Důchodce měl v autě půlmetrového klokana, dvě sibiřské sovy, deset kachen a šest hus. Policistům tvrdil, že se živí jako veterinář a zvířata řádně koupil v Belgii. Prý si chtěl v Česku založit chov. O kuriózním případu informoval německý server infranken.de.

Protože však neměl ke zvířatům patřičné dokumenty, policisté mu je zabavili a následně převezli do zoo v Norimberku a zooparku v Sommerhausenu. Je nejisté, zda je muž získá zpět, rozhodne o tom až další vyšetřování.

Mohlo by vás zajímat

Další články