Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Čech, který shodil v garáži padesát kilo: Zhubnu stejně vašeho šéfredaktora Novotného! A ten souhlasí, to bude maso!

Pavel z Varů jednoho dne v USA zjistil, že takhle by to dál nešlo.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Článek o dvaadvacetiletém kuchaři Pavlovi, který v garáži svého amerického domku shodil cvičením padesát kilo, vás mimořádně zaujal. A k tomu nás na základě diskuze pod ním zkontaktoval sám hlavní aktér.

"Byl jsem stejně tlusté prase jako je váš šéfredaktor Novotný. Dokážu to s ním také, žádné triky, jen tělocvična, nešel by do toho?"

A náš šéfredaktor Pavel Novotný (momentální váha 123 kg, osobní "rekord" 142 kg) mu okamžitě vzkázal, že ani náhodou! Poté byl povolán do kanceláře vydavatele, který vymyslel, že by z celého nápadu mohl být zajímavý videoseriál, který pojmenujeme "Frackovo peklo – eXtrémní tělesná transformace", a pokud to nebude Novotný respektovat, tak se může rovnou vrátit do Spye.

Načež Pavel Novotný (32) vyšel bledý z kanceláře vedení a nadiktoval autorce tohoto textu následující prohlášení: "Přijde mi to velice zajímavé, beru to jako výzvu konečně se sebou něco udělat," a od té chvíle je zavřený na záchodě a pláče.

Pavel Januška, jehož vzorem je americká fitness legenda Shaun T (ten se proslavil cvičením postaveným jen na gravitaci), je nadšený: "Jestli Novotného někdo nemá rád, tak se má na co těšit, naložím mu tisíce sklapovaček, jen za ty zlé články o Ewě Farné, kterými mě neskutečně štve."

Takže to vypadá, že se máte nač těšit, kluci totiž začínají zítra ve smíchovském fitku Holmes Place natáčet.

Související články

Další články