Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Čech Jaroslav Hanel řádil na Havaji: Zabil 2 policisty a podpálil 7 domů, sám zřejmě uhořel

zločinec
Jaroslav Hanel původem z Česka v neděli v Honolulu na Havaji pobodal jednu z nájemnic domu, v němž žil, a zastřelil dva policisty. Budova, v níž došlo k incidentu, následně začala hořet a plameny se rozšířily na dalších 6 domů. Bytná ho nechávala v domě bydlet výměnou za údržbářské práce, policie předpokládá, že ona i Hanel v domě uhořeli.

Sousedé měli Jaroslava Hanela (69) za psychicky narušeného člověka a měli z něj strach. Policii byl známou firmou především kvůli sousedským sporům, několikrát také čelil žalobám. K hrůznému činu, který Hanel v neděli provedl, ho zřejmě dovedl fakt, že bytná Lois Cain podala k soudu žádost o jeho vystěhování.

V neděli se zřejmě konala schůzka ohledně jeho vystěhování, která skončila tragicky. Muž původem z Česka napadl dvě osoby, z nichž jednu bodl do nohy a nyní je ve vážném stavu v nemocnici. Informace televize KITV hovoří o tom, že v domě se následně, údajně i s bytnou, zabarikádoval a podpálil ho.

Podle policie v podpáleném domě zemřely tři osoby. Hledání zbytků těl může údajně zabrat i několik dní. Veřejnosti bylo mimo jiné oznámeno i to, že Hanel neměl povolení k držení střelné zbraně, z níž na dva policisty vypálil.

Psychické problémy

Podle právníka, který Jaroslava Hanela dlouhodobě zastupoval, měl Hanel psychické problémy. Trpěl prý utkvělou představou, že ho sleduje americká vláda. Své sousedy navíc záměrně trápil například neustálým boucháním do kovové tyče či pálením mokrého listí. Když kouř foukal směrem k domům, schovával se ve křoví a sledoval, jak sousedé reagují.

Související články

Další články