Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Čauky lidi, velké finále: Poražený Babiš vyrazil Jezulátko i Prchala, pak zmizel za Orbánem

Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského se loučí ve svém posledním Čauky lidi! Neúspěšné prezidentské volby totiž byly poslední kapkou, navíc expremiéra všichni zradili, a to včetně Marka Prchala či Pražského Jezulátka. Babiš se tak všechny rozhodl vyrazit a sám se vším sekl. Nemusíte ale smutnit, neboť pro vás Petr Jablonský chystá zbrusu nový pořad, který bude mít premiéru už příští týden! 

Prezidentské volby byly pro expremiéra Andreje Babiše v podání skvělého imitátora Petra Jablonského poslední kapkou. V novém Čauky lidi vyjádřil nejen zklamání z výsledku, který uznal, byť velice nerad, ale také prozradil, co za neúspěchem stálo. Hádáte dobře, byla to nemilosrdná a odporná zrada.

Ta přišla od Babišových nejvěrnějších, tedy Marka Prchala, který kampaň totálně zvoral, a především od Pražského Jezulátka. To slíbilo Babišovi podporu, byla to však jen falešná slova. Neúspěšnému kandidátovi na prezidenta tak došla trpělivost a oba Jidáše vyrazil. Na závěr Babiš prozradil zásadní krok. Čauky lidi jsou u konce, protože on sám už na nevděčné voliče nemá nervy, a tak mizí za kamarádem Viktorem Orbánem.

Co dalšího expremiér ve svém posledním vystoupení řekl, na to se podívejte v náhledovém videu.

VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy