Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Čauky lidi speciál: Podívejte se na nejlepší kauzy roku 2021

Dnes je to přesně rok, kdy redakce eXtra.cz vypustila do světa vůbec první díl satirického pořadu Čauky lidi, kde imitátor Petr Jablonský dokonale napodobuje nyní již expremiéra Andreje Babiše. I samotný šéf ANO se snad musí štípat do tváře, jestli se náhodou nedívá skutečně sám na sebe. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší sestřihy z roku 2021.

Byla neděle 17. ledna, když jsme vydali vůbec první díl satirického pořadu Čauky lidi. Imitátor Petr Jablonský, který dokonale nastudoval hlas, mimiku i gesta nyní již expremiéra Babiše, shrnul s notnou dávkou nadsázky nejdiskutovanější témata týdne. Dnes má pořad Čauky lidi první výročí, vydal přes 50 dílů a v celkovém souhrnu má miliony zhlédnutí.

Čauky lidi slaví rok! Nejlepší sestřihy z roku 2021

K dnešnímu výročí redakce eXtra.cz připravila ty nejlepší kauzy roku 2021, které v našem úspěšném pořadu Čauky lidi zazněly. Andrej Babiš jako tehdejší premiér se hned v prvním díle pořadu dotkl očkování proti koronaviru. V dalších dílech například obhajuje Romana Prymulu, který podle něho nebyl na fotbalovém zápase jako divák, ale jako hygienik. Také v živém přenosu zavolal prezidentovi Miloši Zemanovi a dá mu jedinečnou možnost obhájit svůj výrok o transsexuálech. Prezident, jak bývá jeho zvykem, vše zvládl s grácií, a dokonce prozradil, že hradní mluvčí Jiří Ovčáček se chtěl přeoperovat. Expremiér také loni slíbil, že zítra řekne pravdu, a našel čas na představení své nové knihy. Nakonec vydal zásadní oznámení, co se týče budoucnosti prezidentského úřadu.


VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy