Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Čauky lidi SPECIÁL: Pan premiér a jeho 5 nejvtipnějších scén za léto 2021

Satirický pořad Čauky lidi z dílny eXtra.cz baví Česko už osm měsíců. Málokterý z tuzemských imitátorů dokáže napodobit Andreje Babiše tak jako Petr Jablonský. I samotný premiér a šéf ANO se snad musí štípat do tváře, jestli se náhodou nedívá skutečně sám na sebe. Připravili jsme pět nejvtipnějších scén, které vám v létě 2021 polechtaly bránice.

Byla neděle 17. ledna, když jsme vydali vůbec první díl satirického pořadu Čauky lidi. Imitátor Petr Jablonský, který dokonale nastudoval hlas, mimiku i gesta premiéra Babiše, shrnul s notnou dávkou nadsázky nejdiskutovanější témata týdne. Dnes má pořad Čauky lidi už 37 dílů a v celkovém souhrnu miliony zhlédnutí.

Čauky lidi: TOP 5 hlášek za léto 2021

Redakce eXtra.cz připravila 5 nejlepších scén, které v našem úspěšném pořadu Čauky lidi zazněly v létě 2021. Premiér Babiš promluvil o Bartošovi a jeho kandidatuře za ANO a odtajnil jeho pikantní SMS zprávu. Také se vyjádřil k útoku hnutí Milion chvilek na jeho osobu nebohým kuřátkem z Agrofertu.

Nezapomněl ani na kauzu opětovného návratu ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Jednoho dne také premiér slíbil, že zítra něco řekne, a byla to pak opravdu pecka. Dva dny volna pro očkované lidi - o tom premiér debatoval v jednom z dílů Čauky lidi a zdůraznil, že to samozřejmě neplatí pro zaměstnance Agrofertu.

ČAUKY LIDI: VŠECHNY DÍLY SATIRICKÉHO POŘADU NAJDETE ZDE.

Související články

Další články