Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Čauky lidi: Moje socky 9: Ochránce zvířat Andrej Babiš se ukázal jako velký lidumil!

Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi našel čas na to, aby své fanoušky opět informoval o novinkách ze svého soukromí. To nejdůležitější z celého týdne opět poctivě zdokumentoval na svých sociálních sítích. Tentokrát Babiš ukázal, jaký je milovník zvířat, vyrazil na tržnici, aby podpořil Tchaj-wan a jeho obyvatele, a prozradil, čím ho jeho fanoušci potěšili. 

​Expremiér Andrej Babiš v podání imitátora Petra Jablonského začal své pravidelné pondělní hlášení zprávou, která ho v poslední době zahřála u srdce. Prozradil totiž, že ho fanoušci přirovnávají k hollywoodskému herci Richardu Gereovi. V následující zprávě se ukázal fanouškům jako velký zachránce opuštěných štěňátek. Kromě toho, že je Babiš velkým milovníkem zvířat, ukázal se i jako lidumil, který pomáhá nejen občanům naší země, ale i cizincům, kteří zde našli nový domov.

Z toho důvodu se po vzoru kolegů demokratů rozhodl vypravit do jedné z českých tržnic, aby podpořil Tchaj-wan, jemuž v současné době hrozí válečný konflikt. Neváhal navíc podpořit obyvatele tohoto asijského ostrova, kteří se přestěhovali do České republiky za prací. Fanouškům na sociálních sítích tím chtěl ukázat, že rozhodně není žádný škrt.

VŠECHNY DÍLY NAŠEHO GENIÁLNÍHO SATIRICKÉHO POŘADU ČAUKY LIDI NAJDETE ZDE.Související články

Další články

Nejnovější kauzy